Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mücevher resimleri için retouch ve dekupe - Türkiye Geneli

oryas

🌱Yeni Üye🌱
Mücevher resimleri için retouch ve dekupe

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: İleri derecede photoshop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Mücevher resimleri için retouch ve dekupe yapabilecek bir arkadaş arıyoruz. Bembeyaz arka fon, taş parlatma, çekim sırasında ürünün üzerinde oluşan yansımaları yok edebilme gibi konularda yardıma ihtiyacımız var. ilgilenen arkadaşlar pm yoluyla irtibata geçebilirler.

E-posta: korkmazatadinc@hotmail.com

Telefon: 0532 635 00 59

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
ilgileniyorum arasanız görüşelim 0536 372 27 62 *************************** ayhan

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar istanbul avrupa yakasındayım ilanınızla ilgileniyorum

Erkan Blm
(0533) 353 39 62

oryas

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar e-mail uzerinden irtibata gecen arkadaslarla iletisim kurduk. Ornek resim gonderdik. Yanlis bir anlasilma olmamasi icin herkese ayni resmi gonderdik. Calismalarini begendigimiz arkadaslarla tekrar irtibata gececegiz. Ilginiz icin tesekkurler. Iyi calismalar.

graficier_81

🌱Yeni Üye🌱
mrb ilanınızla ilgiliyim sizi ekliyorum detaylı bilgileri söylermisiniz...

ayhancaa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.rabbinannesi.com
bu sitedeki ilanlara kanmayın değerli meslekdaş kardeşlerim bu tip siteleri yapanlar sadece yeni grafiker arkadaşları paralı üye yapmaya yönelik yeni grafiker arkadaşların ihtiyaçları doğrultusunda piyasayadanda iş bulurmuş gibi yapıp ihtiyaçları doğrultusunda önce gelen müracaatları kendileri değerlendiriyor arta kalanları siteye üye yaptıkları grafikerlerin önüne atıyorlar kendilerini uyanık zanneden bu tipler diyebilirlerki rakip sitenin adamısın
ismim ayhan sivridağ telefonum 0212 536 74 24 - 0536 372 27 62 hiç bir sitenin adamı değilim insanları dolandıranlara karşıyım 33 yıllık grafikerlik hayatım var 1983 marmara ünv güzel sanatlar akademisi grafik bl. mezunuyum böyle site kurup meslekdaşlarımın dolandırılmasına karşıyım bu bir forum sitesi değil çıkar sitesidir.

oryas

🌱Yeni Üye🌱
.

Ayhan Bey 33 yillik grafikerlik hayatiniz sizde bazi onyargilar olusturmus.

Arkadaslar ilginiz icin tesekkur ediyoruz. Birkac arkadas ile el sikistik, ilanimiz bugun itibariyle artik gecerli degildir.

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım madem bu sitedeki ilanlardan şikayetçisin kendin niye ilana başvuruyorsun ve telefon numaranı veriyorsun hatta referans gösteriyorsun, bu ilanla ilgili ucu sana dokunan birsey var gibi geldi bana, çelişki içindesin, bu ilanın sahibiyle aranda bir anlaşmazlık geçtiyse forum sitesini ne diye dolandırıcıkla suçluyorsun, böle bir suçlama içine gireceğine varsa elinde delil açıklama yapta herkes görsün

yıllardan beri bu siteye üyeyim arada bir girer çıkarım ama hiç dediğin gibi bir durumla karşılaşmadım aksine bu siteden çok faydalandım bilmediğim birçok şeyi bu tür sitelerden öğrendim

ancak şöle bir gerçeği söylemekte gerekir ki bu sitenin grafik tasarımcı arkadaşlara bir zararı değil, daha cok faydası olduğunu düşünüyorum. Ama bir zarardan bahsetmek gerekirse bunu grafik tasarım arkadaşlar yapıyorlar, birbirlerinin kuyusunu kazmaya çalışıyorlar, işverenlerin işlerini almak için türlü türlü pazarlama taktikleri mi ararsın, fiyatları kırıp yerin dibine sokanları mı ararsın, süresi bitmiş ilanlara hala cevap verenleri mi ararsın, abuk subuk saçma sapan pazarlama strejileri ile işveren ilanlara cevap veren grafik tasarımcı arkadaşlar mı ararsın ama nevar ki diğer grafik tasarım sitelerinde de bu tür davranışlar bol bol var asıl sorun bu dur işte yoksa forum sitesinde sorun aramak bence cok hatalı hatta haksızlık