Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tifosi13

🌱Yeni Üye🌱
Ben bu dediğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerin hepsini indirdim partlarda sorun yok hepsi indi ve çıktı fakat içinde yeniden rar dosyaları çıkıyor ve onlar açılmıyor , ilgilenirseniz çok sevinirim , acil ihtiyacım var o resimlere.....

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben bu dediğiniz yüksek çözünürlüklü resimlerin hepsini indirdim partlarda sorun yok hepsi indi ve çıktı fakat içinde yeniden rar dosyaları çıkıyor ve onlar açılmıyor , ilgilenirseniz çok sevinirim , acil ihtiyacım var o resimlere.....

part içinde rar olarak sıkıştırdım ve birkaç kere denedim gayet normal bir şekilde açılıyor. sizin bilgisayarınızdan kaynaklanan sorun olabilir.

tifosi13

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için, başka bilgisayarda deneyince açıldı resimler,emeğinize sağlık....

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
İşte Grafikerler.net farkı , işte Grafikerler.net ailesinin farkı , işte ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ümüzün farkı herkese çok teşekkür ederim...
bende arsıvımden bişeyler koyacaktım da sağolsun Hürrem kardeşimiz bize koyacak foto bırakmamış...

optimum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerinize Sağlık, Teşekkürler.

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
ATAMM...
1923anakkale2zg0.jpg

anakkale19152jz6.jpg

stanbulseyahatindekikyasg9.jpg

patraclos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Atasını unutmasın Türk Milleti. Emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler

pegasusnuri

🌱Yeni Üye🌱
Büyük Atatürk'ün fotoğraflarını toplayan, derleyen ve paylaşan tüm arkadaşlar sağolun, varolun.Elleriniz dert görmesin ufkunuz hep aydınlık olsun.

maison

🌱Yeni Üye🌱
lider

O gerçek bir liderdi. Fotoğraflar için teşekkürler.

cvy

🌱Yeni Üye🌱
part içinde rar olarak sıkıştırdım ve birkaç kere denedim gayet normal bir şekilde açılıyor. sizin bilgisayarınızdan kaynaklanan sorun olabilir.

aynı sorunu bende yaşadım. partları sorunsuz bir şekilde indirdim ama başka bilgisayarda da açılmadı. Rar dosyasının içinde MacOs dosyası mevcut bunları macos tamı rarladınız? acaba sorun ondan yaşanıyor olabilir mi?

Caps:
adsztv8.jpg

adsz2yd3.jpg

Ömer DEMİRBAŞ

🏆Pro Tasarımcı🏆
Farklı bilgisayarlarda deneyin. Hepsi tek tek denendi herhangi bir sorun gözükmüyor..

cvy

🌱Yeni Üye🌱
bendeki winrar biraz eski sürümmüş. winrarın son versiyonunu kurup açınca oldu. herhalde eskisinde bir uyum sorunu vardı. tşk ederim

mircanay

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel fotoğraflar emeğine ve yüreğine sağlık

nursen akar

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi çok çok güzeller paylaşımın için teşekkürler

Saygılar
Nursen Akar

ozdamar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerinize sağlık çok teşekkürler

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
Mustafa Kemal'e ait 300 dpi çözünürlükte yüksek kaliteli fotoğraflar lazım elinde olan varmı arkadaşlar