Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mustang 3D

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mustangfirebirdgs8.jpg

kendi modellemem.lightwave 3d ile yapmistim.ilk otomobil modellem idi.diger arabamda da(lamborghini) renk sariydi.biliyorum niye hep sari diyceksiniz ama otomobilde sari benim ideal rengim....diger turk modeller larinda otomobil tasarimlarini gormek isterim eger bizimle paylasirlarsa....

Son düzenleme:

Benzer konular

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhabalar, bu çalışma size mi ait yani modelleme ve kaplama.

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewet.bana ait.ilk oto modellemem.zaten zamanim olmadigi icin fazla 3d calisma yapamiyorum.en son 3d calismam.gecen topiclerde verdigim lamborghini'dir.

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Modelleme gayet başarılı , ama ne isterdim söyleyim. Detaylar üzerinde dur, çünkü detaylar makyaj gibidir albenili gösterir.

Örnek : üst ve alt hava panellerinde ızgara olsaydı çok şık duracaktı.
Background içinde önerim üç duvar ve taban yapıp bunların yansıma oranlarını yükseltsen. böylece ışık oyunları sağlayabilirdin.

Bu söylediklerini ben yapabiliyormuyum şimdilik hayır ama görsel fikir verebiliyorum.
Eleştrilerim kişisel gelişim adınadır, sevgilerimle....

sickstyle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewet anladim tesekkur ederim.gelistiriyorum kendimi 3d.birde kullandigim program ligtwave.3d max veya maya gibi fazla kullanicisi yok turkiyede.netteki kaynaklarda bir yere kadar karsiliyor ihtiyaclarimi.bir yerden sonra birinci agizdan yardim almam lazim ama.yok iste.ne yapalim:)artik biz ogrenip bizden sonrakilere yardim edicez:)