Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Müşteri Görmeden Siz Görün

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınızı, değişiklikleri bekliyorum arkadaşlar....

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım yapmışsın uğraşmışsın güzel ama. daha önce yapılanları ayrı bir kefeye koymak geliyor içimden..

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
combine logosu hoş olmuş bence ama the tül logosunda daha pastel renkler kullansan daha hoş olucak gibi geldi bana

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk logodaki the tül rengi bence hiç olmamış baharı 4 mevsimi yansıtmak istiyor müşteri ama sen çok koyu demiyimde boğuk bi yeşil kullanmışsın o yazının rengini değiştirirsen daha güzel olur bence ikinci logodaki yazı karakterini değiştirirsen oda güzel olur gibime geliyor

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benrenklendirme için kelebekleri değerlendirmek istemiştim. Yorumlarınız dikkate alacağım:)

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili kardeşim, sakın bana kızma ama eski logoları henüz geçememişsin. Her ikisini de yan yana koyup baktığımda eskiler gözüme daha hoş geliyor. En azından şöyle ifade ediyim daha profesyonelce geliyor.

Bir de yaptığın The Tül çalışmanda "L" harfinin tam üstüne koyduğun kelebek uzaktan bakıldığında "T" gibi okunuyor. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
WernerHugo arkadaşıma katılıyorum.İlk logoda eski logo iyi bir çalışma fakat genede vasat.Senin yaptığın logoyla karşılaştırırsak daha iyi gibi.Sanki firma bir kimlik değiştiriyor gibi olmuş senin logonda.Amaç buysa başarılı olmuş.Ama kelebekler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

İkinci logoda ise eski logo gerçekten güzel bir logo.Neden değiştirmek istemişler anlayamadım.Senin yaptığın yeni logo ise onu maalesef geçememiş.Combine eski olan logoları basit ama göze çok hoş görünüyor.Sade ve hoş.

1. çalışma yeterli bir çalışma gibi.Ama 2. çalışmada biraz daha uğraşman gerekecek.

Çalışmalarında başarılar dilerim.Burada müşterinin beğenisi önemli.Bunlar sadece kendi yorumlarımdı.

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
1.kelebekler logoyu hafif göstermiş bence. eğer illa kelebek olacaksa da bi tane olsun daha az çizgili olsun. altındaki yazı da biraz daha küçülebilir.
2.combine için de GRAFXX ' e katılıyorum yazı tipi hoş görünmedi benim gözüme.

biraz daha üzerlerinde değişiklik yapılırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.
kolaylıklar dilerim emeğinize sağlık

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gözüm doğru sölüyosun müşteri görmeden sen gör bak o logo yanına açıklama yapmışsın ya açıkaması yazmışsın (L) harfini kaybetmişin müşteri görmeden düzelt tabi kaile alınmıyacak bi detay bide şu senin yaptığın kombine logosunun sonunda e harfi varya o yaldızlı dalgaların biri üstünde kalmış onuda ya kes yada enin altına koy ha bide yaptığın logoları vs.. ilk öncce pc de zoom la küçült bak detaylar kayboluyomu tavsiyedirr......:D

yirmi5

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerekirse çıktı al be 2 cm den 14 santime kadar bak detayda sorun oluyomu yazılar okunuyomu vs...

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım doğruyu söylemek gerekirse eski logoları daha güzel bana göre, kurumsal bir logo yapmaya çalış dikkat çeken ve sade... bazen işe göre tek bir yazı fontu bile bütün dikkatleri üzerine çeker bunu dikkate almanı tavsiye ederim başarılar...

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence ilkinde renkler cok mat olmus biraz daha canlı olsa iyi olurdu ikincisi güzel olmus ama yazı tipi bir tül logosunda kullanılması hos olmamısdaha sert göstermis biraz soft olsun tül sonucta :)

harun_asa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Şöyle söyleyim bunlar zaten var olan bir firmanın markaları. Biraz kurumsalıktan uzak olsun istedim.Sadelik için daha önceki firmalarada tek bir yazı karakteri çalışmlarım oldu ama hepsinin ortak görüşü çok düz olmuş. Biz grafikerlerin bakış açılarıyla onlarınkisi çok farklı. biraz hareketlilik bir kaç sembol illa istiyorlar.

Kendi katı kurallarımızı kullanıp müşteriyi kaçıracak kadar zengin olmadığımdan:) müşteri her zaman haklı oluyor....

Son düzenleme:

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
her yoruma bi cevap verişsin ve yaptığın çalışmayı yada müşteriyi haklı çıkarmaya çalışıyorsun
mademki sade ve göze hitap eden bir çalışma istenmiyor
biraz daha düşün derim ben
muhakkak ortaya yeni şeyler çıkacaktır

kolay gelsin

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
THE TÜL, türkçe ve ingilizce karışık, bizim müşterimiz hakkaten enteresan !

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaslar hakilar bu konuda, senin yaptigin zadece typogrfa yani yazi ikitanede kelebek yada zikik atmissin hic profoyönel degil kusura bakma elestiri m icin ama bunun icin paylasiyorsun.
Biraz kendin birseyler ciz yazidan ziyade