Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mutluluk....

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Keşke biraz daha sırıtsaymış :))) Ama o kadar estetik zıplayışa gülmeyi unutmak doğaldır :D Maşallah diyorum modelinize. Sizinde deklanşörünüze sağlık :)

mervekoc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mervekoc.com
Keşke biraz daha sırıtsaymış :))) Ama o kadar estetik zıplayışa gülmeyi unutmak doğaldır :D Maşallah diyorum modelinize. Sizinde deklanşörünüze sağlık :)

Evet dediğiniz gibi o atlayışa gülmek zordu tabi ki, zaten bir kere de yakaladık bu pozu... Bir daha da çekmedik..:) Teşekkür ederim..:smile:

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
ışık patlamaları çok fazla, sanırım anlık bir kare planlanarak çekilen bir kare değil, öğle saateri gibi geldi bana, ışığın daha yumaşak olduğu zaman dilimleri içerisinde olsa daha güzel olurdu, ayrıca hareket halindeki modelinizde netlik kaybı var,

leod

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bygrafikerin tespitlerine katılıyorum:) bir de arka planınız fazla karışık görünüyor. Modeli öne çıkarmak istediğinize göre daha sade bir arka plan iyi olur sanırım.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şunu söylemek istiyorum ki modeliniz bana hiç mutlu gibi gelmedi... Esasında zıplamış gibi de gelmedi... O bacak o vucuda ait değil gibi sanki...
Fotoğrafın hiç bir kısmı da net değil...
Dilerim söylediklerime kızmazsınız.:(
Kolay gelsin...

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
enstantenede biraz sıkıntı var gibi geldi merve koç...
bu ismi de bir yerlerde duydum ama nerede tam hatırlamıyorum.

BeDi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
o nasıl bi zıplayıştır ölee :D modelinize söyleyin bidakine daha estetik zıplasın lütfen :) onun haricinde iyi bir fotoğrafçıya benziyosunuz devamını bekliyoruz başarılar :)