Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar aranızda hiç Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX baskı makinesi kullanan varmı.
bu makine 2000 ve 2003 yılına kadar satmış.şunda üretilmiyor.benim sormak isteğim şey nasıl bir makinedir.performansı ve baskı kalitesi nasıldır.
ikinci el birtane düşeş var.acaba alınabiliecek bir makinemedir.lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın.teşekkürler.

mutoh8.jpg

makine bu arkadaşlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu makineyi kullanan veya duyan yokmu.birileri cevap yazssın.
eski baskıcı arkadaşlar bilir herhalde.

atamec

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.inkbank.net
- 1 lt boya tankları
- 4 renk
- 136cm
- 192-384 DPI
- iç mekan kalitesi
- baskıdan sonra laminasyon uygulamalarda 7 yıl garantı suresı. (buna pek ınanmadım ama :) )

makıne ıle ılgılı bu kadar ogrenebıldım fazla acıklama yapılmıyor. Ozel msjda belırttıgım gıbı GOZLE GORMEDEN kımse net bırseyler yazamaz. Kontrol etmen gerekenı soyledım. Kullanan arkadaşlar varsa sana yardımcı olurlar ama eskı makıne oldugundan pıyasada kullanana rastlaman bıraz süpriz olur. Umarım hayallerın gerçekleşir. İyi çalışmalar..

akface

🏅Acemi Tasarımcı🏅
verdğin bilgiler için teşekkürlet atamec.dediğin şeyleri dikkate alıcam.
kullanan bi arkadaş da bulsam iyi olacaktı ama neysee.
sonuçta makineyi açıp test edicez.işallah hayırlısı olur.
kullanan arkadaşlarda varsa lütfen birşeyler yazsın.

herkeze iyi günler.

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar aranızda hiç Mutoh Albatros 54 PJ-1304NX baskı makinesi kullanan varmı.
bu makine 2000 ve 2003 yılına kadar satmış.şunda üretilmiyor.benim sormak isteğim şey nasıl bir makinedir.performansı ve baskı kalitesi nasıldır.
ikinci el birtane düşeş var.acaba alınabiliecek bir makinemedir.lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın.teşekkürler.

mutoh8.jpg

makine bu arkadaşlar.

Makinanın kimin olduguna dair bana bilgi verirsen sana işe yarayıp yaramayacagını söyleyebilirim.. Eger temiz kullanılmış bir makina ise uzun yıllar hizmet verir canınızıda sıkmaz. Elimde bol miktarda ayrıca yedekparçasıda mevcuttur... 2 li veya 3 lü valfleri temizse ve son temizleme işlemi düzgün yapılmışsa fazla bir problemi olacagını zannetmiyorum... Makina eger istanbulda kurdugum makinalardan birisi ise size yardımcı olabilirim. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

ersin68

🌱Yeni Üye🌱
bende mutoh toujan var

makineden çok menmunum kesinlikle hiçbir çin malı makine ile kıyaslanamaz

korteks

🌱Yeni Üye🌱
ben kullaniyorum. memnunum. teknik bilgi istersen elimden geldigince yardimci olabilirim.

halilreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende de mutoh albatros var fakat 2/3 seneden beri arızalı teknik servis ve makinayı canlandıracak kişilerle irtibata geçmek istiyorum

halilreklam

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bende de mutoh albatros var fakat 2/3 seneden beri arızalı teknik servis ve makinayı canlandıracak kişilerle irtibata geçmek istiyorum

optimumreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.optimumreklam.com
Makinanın kimin olduguna dair bana bilgi verirsen sana işe yarayıp yaramayacagını söyleyebilirim.. Eger temiz kullanılmış bir makina ise uzun yıllar hizmet verir canınızıda sıkmaz. Elimde bol miktarda ayrıca yedekparçasıda mevcuttur... 2 li veya 3 lü valfleri temizse ve son temizleme işlemi düzgün yapılmışsa fazla bir problemi olacagını zannetmiyorum... Makina eger istanbulda kurdugum makinalardan birisi ise size yardımcı olabilirim. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.

Bende bir adet albatros var yardımcı olabilirmisin?