Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mutoh sc serisi plotteri laptop win7 64 bit usb ile kullanımaya çalışmak

StephaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.otosticker.com
öncelikle merhaba herkeze.

mutoh sc 650 plotteri ayrı bir Masaüstü bilgisayardan kesim yapmaktan bıktım. ve ucuz bir usb to rs232 dönüştürücü aldım. bağlatınıyı orjinal kablosu ile usb aracılıgı ile bilgisayarıma bağladım. yazıcı aygıt olarak roland gx24 makinamın bir ara yüzünü daha kopyalayıp ayarlarını mutoh verilerine göre yaptım. şuan kesimi sorunsuz verebiliyorum. çok mutluyum çok uğraştım fakat 3 adet ufak sorunum var. 1 haftadır çok uğraşıyorum cözemedim. hem corel den direk kesince hemde cut studuoda da aynısı oluyor. normal yatay konumda kesime gönderiyorum 270 derece şeklinde dik gidiyor. bu durumda da 58 cm üzeri bir kesim gönderirsem ne olur bilmiyorum. ve ışıklarını yakarak illegal esc türkçe kullanım klavuzunda ise hatalı çıkış kodu c11 hatası veriyor. son olarak da kesim esnasında bi duraklıyor gibi olup kasılıyor gibi oluyor ama sorunsuz kesim yapmaya devam ediyor. bunlara çözüm bulamadım. bütün fikirlere ve yorumlara açığım herşeyi deniyorum deniyicem. exrem bir beklenti olabilir belki ama yapmak istiyorum. her makinayı gördüm her makinayı denedim mutoh sc den gerisi makina değil. benim şahsi fikrimdir. herekeze saygılar teşekkürler.