Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

n Audi O Concept Car

göçmentasarım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mıcırlı yolda hapı yuttu bu araç türkiyede kullanılmaz cam kırıldımı hapı yuttun

aytekin21

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar,
Ben de otomobil tasarımı yapmak istiyorum. Bildiğiniz iyi bir program var mı? (Kaporta, cam, lastik dokularını tam verebilen) Şimdiden teşekkürler...

goksel97

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sizmi yaptınız ? alıntımı ? siz yaptıysanız çok süper olmuş..

albay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok süper bir çalışma olmuş.

Umarım üretime gecer,yollarda görmek isterim tabiki.

Tebrikler

slmN27

🌱Yeni Üye🌱
gÜZEL TASARIM emeğinize sağlık

yakupxx

🌱Yeni Üye🌱
Silecekler yok :giggle: görünüşüne diyecek yok... yine de ben üstü için istenildiğinde cam, istenilmediğinde kapalı ve hatta istenildiğinde tamamen açık hayal etmek istiyorum... az biraz haset de yapmış olabilirim, bilemiyorum :p

:) dikkat güzeldir dikizlerde yok aracta. ve birsey dikkatimi cekti arabanın herhangi bir yerinde hava alıcak yeri yok :( yani onde yada on lastıklerın orada.

arslandede

🌱Yeni Üye🌱
Liftgate kapılar şeffaf olması hoşuma gitti fakat farları aracın büyüklüğüne oranla daha büyük olsa 10 numara olurmuş bence..

remomax

🌱Yeni Üye🌱
böyle bir arabam olacaktı:tongueout:

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
en büyük hata ön cam kırıldığında üst camda kırılmış oluyo yani ön cam bi çatladımmı tam bir fiyasko :D arabanın üstü komple değişecek yani biraz hata ön camla üst cam ayrılmalıydı

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
en büyük hata ön cam kırıldığında üst camda kırılmış oluyo yani ön cam bi çatladımmı tam bir fiyasko :D arabanın üstü komple değişecek yani biraz hata ön camla üst cam ayrılmalıydı

Can güvenliği önce gelir. Cam kırıldığında zarar vermeyecek şekilde tasarlanmışsa şayet bence camın kırılması hiç sorun değil zira bu fıstığa sahip olsam düşüneceğim enson şey masrafı olur :wink:

Tasarlayanın elleri dert görmesin bayıldım..

cris

🌱Yeni Üye🌱
bu nedir ya :))) rüya gibi