Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nefes Nefese / Inhale

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟

Nefes Nefese, ender görülen bir hastalığa yakalanan kızları Chloe yi kurtarmak için çabalayan Los Angeles Bölge Savcısı Paul Chaney ve karısı Diane in soluksuz izlenen öyküsünü anlatıyor. Her iki ciğerinin birden değiştirilmesi gereken ve organ nakli için sıra bekleyen Chloe, gitgide kötülemektedir. Paul, kızını kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır, Meksikada Tijuana kentinde bir operasyon da buna dahildir. Ama bu yolda uluslararası organ mafyasıyla karşı karşıya gelir. Artık yalnızca kızını değil, kendini de kurtarmalıdır."

Tür: Dram, Gerilim

Yönetmen: Baltasar Kormakur

Oyuncular: Diane Kruger, Dermot Mulroney, Vincent Perez, Sam Shepard, Rosanna Arquette, Walter Perez, Jordi Molla, Kisha Sierra

Yapım: ABD / 2009

Süre: 100 dk.

Ben bu filmi site içi arattım bulamadım.İzlediğim bir filim.Yalnız filimde bir sahne var dikkat bu sahne bilinç altına gizli mesaj gönderen içerikler var.Erkek cinsel uzvunun birkaç saniyelik görüntüsü.Ama filmin konusu itibari ile bu senenin en beğendiğim filmlerinden.