Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ormanın nefesi

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Site üyelerine merhabalar ...

Ormanın nefesi isimli çalışmam ... Beğenmeniz dileklerimle ...

0747b119.jpg

Benzer konular Forum Tarih
ahuramazda 3D Studio Max 5 1K

Benzer konular

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık. Ben çok beğendim çalışmanızı.. Ormanı siz mi çizip renklendirdiniz acaba ? Teknik konusunda ipucu alabilmemiz mümkün mü ?

bytgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma olarak ne yaptınız paylaşırmısınız?

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Emeğinize sağlık. Ben çok beğendim çalışmanızı.. Ormanı siz mi çizip renklendirdiniz acaba ? Teknik konusunda ipucu alabilmemiz mümkün mü ?

Tesekkur ederim sagolun. Orman fotoğraf Ben sadece hatunu ekledim :)

Yaptigim cok ozel bir sey yok aslinda. After effects red giant pluguni ile renkleri ayarladim, daha sonra adobe light room ile reduce noise filtresinden gecirdim. Boyle yapinca 3d calisma sanki Photoshop ile boyama yapilmis gibi durdu.

çalışma olarak ne yaptınız paylaşırmısınız?

Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:

kensay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Özel bir şey yok diyorsunuz ama :) :D
Ellerinize sağlık

bytgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:[/QUOTE]

görmem birşey değiştirmiyor, konuyu ekleyen sizsiniz konuyla ilgili muhattabım da siz olursunuz konunuz ile ilgili sormak istediğimi herhalde ki size sorabilirim benim mesajımdan önce sormuş olduğum suale karşılık bir cevap yok ise daha önceki mesajlar yada başkalarının yazmış olduğu mesajlar beni hiçbir şekilde alakadar etmez konunuza bakan, inceleyen, göz atan olarak yorumlamak, sormak yada özeleştiride bulunmak gibi bir hakkım varsa elbetteki soracağım, kolay gelsin, saygılar sunuyorum...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurguyu biraz daha karanlıklaştırıp, büyücünün elindeki asanın ışığı etrafında aydınlık belirmesi daha gizem katabilirdi..Akşam üstü enerjiyi boşa harcayan amatör magic :)

Diğerleri gibi bunuda beğendiğimi belirtmek isterim.

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar sizden once ki uye calismayi yorumlamis, siz goremiyormusunuz :sweating:

görmem birşey değiştirmiyor, konuyu ekleyen sizsiniz konuyla ilgili muhattabım da siz olursunuz konunuz ile ilgili sormak istediğimi herhalde ki size sorabilirim benim mesajımdan önce sormuş olduğum suale karşılık bir cevap yok ise daha önceki mesajlar yada başkalarının yazmış olduğu mesajlar beni hiçbir şekilde alakadar etmez konunuza bakan, inceleyen, göz atan olarak yorumlamak, sormak yada özeleştiride bulunmak gibi bir hakkım varsa elbetteki soracağım, kolay gelsin, saygılar sunuyorum...[/QUOTE]

hata bende özür dilerim ... "yaptığım resmi göremiyorsanız tekrar upload edebilirim" diye yazmamışım ... Eğer çizimimi göremiyorsanız bu bağlantıdan direkt görebilirsiniz ...

https://i1148.photobucket.com/albums/o561/ahuramazda06/0747b119.jpg

naçizane yorum eklerseniz sevinirim ...

Kurguyu biraz daha karanlıklaştırıp, büyücünün elindeki asanın ışığı etrafında aydınlık belirmesi daha gizem katabilirdi..Akşam üstü enerjiyi boşa harcayan amatör magic :)

Diğerleri gibi bunuda beğendiğimi belirtmek isterim.

valla ilk aklıma gelende öyle bir şeydi ama daha sonradan hayvanları ekledim, gündüz olsun diye karar verdim. Sonra ne akla hizmet hayvanları sahneden çıkartıp "tek daha iyi duruyo lan" gibi bi yorum yaptım ...

sonrada siteye bu halde gönderdim ... Yorumunuz için teşekkürler ...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Aklındakileri uygulayabilen insanları severim. Takipçinizim. Kolay gelsin.