Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nescafe | Afiş Çalışması

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Photoshop CS2 + Şahsım tarafından çekilmiş Nescafe kup Bardak +Yorumlarınız için Teşekkür ediyorum:)

61445832.jpg

Benzer konular

adul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dostum resim gözükmüyo

porcelain

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Nacizane fikrim çalışmanda biraz da efektlerden yararlansan ve küçük bir alana sığdıramasan nefes alsa biraz çalışma ve bir nescafe logosu var başka birşey yok bir yazı yazsan ne bileyim 5 adet nescafe 3'ü 1 arada alana kup bedava gibi yani burada anlatılmak isteneni çözemedim. Emeğine sağlık

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Görseli bi tek ben mi göremiyorum...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Nacizane fikrim çalışmanda biraz da efektlerden yararlansan ve küçük bir alana sığdıramasan nefes alsa biraz çalışma ve bir nescafe logosu var başka birşey yok bir yazı yazsan ne bileyim 5 adet nescafe 3'ü 1 arada alana kup bedava gibi yani burada anlatılmak isteneni çözemedim. Emeğine sağlık

:D ya fikrimi çaldııın xD bende aynı seyı dusunuyodun yani 5 tane 3 ü 1 arada alana 1nescafe cup hediye gibisinden :) Yaptım bir süre sonra sildim dedim daha sonra yazarım :) bu şekilde yprumları alıyım diye,Teşekkür ediyorum Değerli yorumlarınız için Saygılarımı sunuyorum.

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
afişlerde slogan kullanman yerinde olur
çarpıcı bir slogan bulup koyarsan daha
dikkat çekici olur ve artı bir şey daha
neden bu kadar küçük çalışmışsın

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Yeniden yükledim RGB formatında:) Eklemelerde Yaptım Teşekkürler Yorumlarınız için Şimdiden :)

nescafe1copyd.jpg

Son düzenleme:

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
sonunda görebildim:D

çalışmanıza gelince 5 adet ve 1 adet derken biraz daha ayrı ayrı vurgulasaymışsınız..direk 51 olarak algılanıyo..sağ taraftaki nescafe kupasının altındaki gölgeler de fazla kaçmış..emeğinize sağlık..kolay gelsisn..

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
sonunda görebildim:D

çalışmanıza gelince 5 adet ve 1 adet derken biraz daha ayrı ayrı vurgulasaymışsınız..direk 51 olarak algılanıyo..sağ taraftaki nescafe kupasının altındaki gölgeler de fazla kaçmış..emeğinize sağlık..kolay gelsisn..

Evet bende sonunda gösterebıldım :D

Yorumlarına gelince haklısın 51 gibi görünmekte :) gölgelendırmeyide göz önüne alıcam:) Teşekkür ederim yorumların için:)

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmanı göremiiyorum....

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla açıkçası ne yazıyor burda yaa dedim :) okuyamadım.Direk 51 ile birşeyler okumaya çalışdım :) 5 rakamı ile 1 rakamı ayrı ayrı kullanman gerek.Bardak görselini tek bir yerde kullan bence.Hediye kısmını biraz büyük olması gerekmez mi?İnsanların en çok HEDİYE kelimesi dikkatlerini çeker :D İyi Çalışmalar...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Evet :) haklısın aslında Mehmet banada bi acayip geldi tsk ederim bi gözden geçirelim :D