Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nurka Emlak Tabela Çalışmaları

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
nurka02copy2.jpg

nurka03copy.jpg

Siyah zeminli olan çalışmayı beğendiler arkadaşlar ama sizin yorumlarınızıda almak istedim.

Benzer konular

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
Kendi görüşüm olarak biraz basit olmuş gibi.Yanlış anlamayın sakin.Diğer çalışmalarınız bu çalışmaya göre biraz daha basit olmuş.Grafiksel olarak bir çalışma yok yani.Arkaplandaki evler hiç belli olmuyor.Verilen kontürler çok fazla.Emeğe saygı diyip elinize sağlık diyorum...

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tşkler vakit ayırıp incelediğiniz için yorumlarınızı dikkate alıcam.

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kurumsal olarak emlak işi yapanların çalışmalarını inceleyin. Size bu konuda daha iyi yol göstereceklerdir. Emlakçının yazısı kolay okunur ve az renklidir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

illustrasyonist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.illustrasyonist.com
Arkadaşların dediği gibi kontürler çok fazla.Bu arada emlakçılar arkadaşların dediği gibi yazısı kolay okunan ve az renkli tabela isterler. Ve haricinde genelde bağlı oldukları kurumun logosunu isterler.14 yıllık grafikerim daha bir emlakçının farklı birşey istediğini görmedim.İlla bu çalışmalara yorum yapacaksam; Alttaki aslında amacına uygun.Üstteki alttakine nazaran daha iyi.

dejavu1671

🌱Yeni Üye🌱
2 side hos olmus ama siyah daha etkileyici ilk yorum yazan arkadas basit demiş ama bence müşterisine gore yapılmıs bi calısma yani 10 liralık müşteriye 10 liralık calısma yapılır 100 liralıga 100 bu mantıkla bakıldıgı zaman iii bence güzel olmus

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
2 side hos olmus ama siyah daha etkileyici ilk yorum yazan arkadas basit demiş ama bence müşterisine gore yapılmıs bi calısma yani 10 liralık müşteriye 10 liralık calısma yapılır 100 liralıga 100 bu mantıkla bakıldıgı zaman iii bence güzel olmus

sana katılmıyorum müşterinin 10 lirası 100 lirası yoktur bence bir grafdiker herşeyi kendi için yapar ve önce kendisi sever
serap hanım bu arada şu emboss sevdanızındsan bazı çalışmalarda feragat edin her çalışmöaya yakışmıyo emeğine sağlık