Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

OCZ Black Edition Ready DDR3 1600 2 x 2 GB

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Dünyanın bir numaralı bellek üreticisi OCZ, AMD sistemler için özel olarak tasarladığı OCZ Black Edition Ready serisi bellek kitini çıkardı. 2 adet 2 GB kapasiteli bellek modülünden gelen bu kit sadece 1.65V gerilimle 1600 MHz hızında ve 8-8-8-24 gecikmeleriyle çalışabiliyor.

N8GxT.jpg

AMD işlemciler ile DDR3'te Kolayca 1600MHz
OCZ'den hem AMD hem Intel işlemciler ile çalışabilen, AMD OverDrive özelliği destekleyen 790FX / 790GX çipset anakartlar ile kullanıldığında kolayca hız aşırtabileceğiniz, düşük voltajlı çift kanal bellek kiti. 1600 MHz bellekleri AMD işlemciler ile çalıştırmakta zorlananlara ve oyuncuların çarpan kilidi açık AMD Black Editon işlemcileri ile tam uyumlu bellek ihtiyaçlarına çözüm: OCZ 4GB AMD Black Edition Ready belleklerdir. CL8 düşük zamanlamaları, 1600 MHz yüksek hızı ve Siyah soğutucusu ile kasanıza çok yakışacak!

yYKxe.jpg

Windows 7'nin Keyfini 4GB AMD Black Edition ile ile Yaşayın
OCZ AMD Black Serisi bellekler Microsoft Windows 7 gibi yeni nesil işletim sistemleri için idealdir. Yeni nesil işletim sistemlerinin gelişmiş bellek yönetim özellikleri ile yüksek kapasiteli bellek kitlerinden maksimum verimi alabilirsiniz. OCZ bellekleri Windows 7'de tüm uygulamalarınızda güvenle kullanabilirsiniz.
cPdP3.jpg

AMD OverDrive ile Performansınızı Maksimize Edin !
OCZ Black Edition Ready bellekler, içerisinde ekstra olarak bulunan AMD OverDrive (AOD) desteği ile AMD Black Edition işlemciler ve 790FX/GX çipset anakartlarda size kolayca ekstrem performansın yolunu açıyor. Dünyanın en iyi hız aşırtmacılarının da kullandığı AOD fonksiyonu ile hız aşırtmak adeta çocuk oyuncağı. Doğru anakart ve işlemci ile birleştiğinde bellekteki profilleri kolayca serbest bırakabilir, sisteminizi bir anda performans canavarı haline getirebilirsiniz. Ayrıca OCZ Black Editon bellekler AOD ile internetten en uygun profili indirerek sisteminizin en üst düzeyde çalışmasını sağlar.