Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öğrenci yurt logosu komedi

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar , geçenlerde başımdan bi olay geçti yaptığım tasarıma çamur atan şurdaşu olsun burda bunu ekle çıkar diye beni delirten bir müşterinin diğer yurdunun logosuna baktığımda şok oldum :D belki ben yanlış gördüm kendisinede dedim bune diye bişe diyemediler. birde siz bakın :):rofl:

logojox.png

marijuana.gif

:D

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
:D:D:D:D:D:Ddsosokdgmoğm,çöiakm

nasıl bir yurt olduğu anlaşılıyor kafası normal olan yoktur:D

şaka bir yana bilmeden kullanmışlardır.

expressoo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mariano değil mi o? Organize suçlara sokup kaçakçılıktan tutuklamamışlar iyi ki..

Öğrencilerde mi farketmemiş.. Çok iyi yaa.. :)

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya işte böyle insanlarda kalkıp benim yaptığım tasarıma çamur atıyorlar virgülüne kadar neden virgülün kuyruğu diğer tarafta değil derler. ahhahh neyse arkadaşlar Allah cahil insanları düşmanımın başına dahi vermesin aminnn :D

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafikerler kadar müşterilerden çeken bşka bir meslek yoktur, o da bizim ayrıcalığımız:D

Ertan_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dicek bişey bulamıyorum hay Allah'ım ya nasılbi zihniyettir bu :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yok artık:D nasıl bir yurtsa artık:p

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mariano değil mi o? Organize suçlara sokup kaçakçılıktan tutuklamamışlar iyi ki..

Öğrencilerde mi farketmemiş.. Çok iyi yaa.. :)

Mariano ne ya:D:D yeni transfer edilmiş futbolcu ismi gibi :D iyi güldürdün dostum.:rofl::rofl::rofl:marihuana:D

I453

🌱Yeni Üye🌱
O yurdu Merak Ettim Arkadaş :)

aybala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yok artık yaa :) bilmeden yurdun logosunu yapıp sorada baskalarının islerıne laf atmak ... Saçma ınsanlar :)

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
farkında olmadan kullanılmıştır. Tahminimce çınar yaprağına benzetilmiş. Yaptığınız çalışma firma tarafından beğenilmemiş olabilir belki bir başkalarınında çalışmaları beğenilmedi fakat sizin bu farkında olunmadan ortaya çıkan çalışmayı bu şekilde afişe etmenizde hoş olmamış.

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D abi omu komik adamların yaptığımı :D

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
farkında olmadan kullanılmıştır. Tahminimce çınar yaprağına benzetilmiş. Yaptığınız çalışma firma tarafından beğenilmemiş olabilir belki bir başkalarınında çalışmaları beğenilmedi fakat sizin bu farkında olunmadan ortaya çıkan çalışmayı bu şekilde afişe etmenizde hoş olmamış.

Merhaba katalizor: Öncelikle afişe etmek diye bişey yok ! durum şundan ibaret bu şirket vs. babamında olsa aynısını yaparım müşterim diye bunu yapmadım bu cahilliğin alasıdır arkadaşım, yurtdışında firmalar logoları için aylarca uğraşıp binlerce dolar verirken bizimkiler ya at oraya iki çiçek böcek tamamdır deyip paranın beşinde olduğu için bunuda hazmedemiyorum tek neden budur.

Başkalarının avukatlığı çokta iyi bir şey değildir. Ben sadece bu saçma durumdan kaynaklı problemi dile getirdim senin düşüncende olsa herkes karikatür diye birsanat olmaz kusura bakma herkes eleştirip eleştirilme hakkına sahiptir.

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟

iyi olmuş iyi olmuş böyle afişe etmekle kalmayacan 7 aleme reklam yapacan da bu logoyu logoyu çizen bir daha eline tasarım almasın. Çizdiği objeyi bilmeden araştırmadan çizersen böyle olur:smile: kaldıki o yaprak değil de çiçek dahi olsa öyle yazının üstene dayanıp döşenmez. birazdaha yaprak koysaymış yazı gözükmeyecekmiş.

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi olmuş iyi olmuş böyle afişe etmekle kalmayacan 7 aleme reklam yapacan da bu logoyu logoyu çizen bir daha eline tasarım almasın. Çizdiği objeyi bilmeden araştırmadan çizersen böyle olur:smile: kaldıki o yaprak değil de çiçek dahi olsa öyle yazının üstene dayanıp döşenmez. birazdaha yaprak koysaymış yazı gözükmeyecekmiş.

Katılıyorum , bazıları böyle saçma konudan bile [BEN] demeye çalışıyor ona sinir oluyorum sadece, adam oraya silah resmi koysada bişe demeyecez eleştirmeyecez sanki :S

kuştepeli

🌱Yeni Üye🌱
koptm yaa bide dedin gibi virgulune kadar sorguluolar ayy bu virgul dierinden buyukmu ne ? diye bi cevap aymıstım musterimden agzım acık kalmıstı ... bilmeden knsuolar bide haklı gibi ustelemiolarmı =) ama koptum bu yurd gulmekten oldurdu bizi =) hahahaha =)