Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Öğrenci yurt logosu komedi

vatandas2009

🌟Usta Tasarımcı🌟
Halkına güveni olmayanın kendi hiç güveni olmaz.

demagoji yapıyosunuz. elmayla armutları birbirine karıştırmayalım. bu halkın sahibi ben değilim (yada lideri) öncelikle bunu bilin. bilinç kelimesini çok iyi araştırın ve Türk halkını çok iyi gözlemleyin (tarafsız bir gözle) sonra sizle tekrar istişare edelim.

not:size bir ipucu vereyim siteye logo olarak yüklenen logoları incelerseniz yazı yazmayı biliyormuyuz bilmiyormuyuz bu sitedeki logolardan anlarsınız ben %60 dedim ama iyimser olarak oran daha fazla.

Son düzenleme:

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
demagoji yapıyosunuz. elmayla armutları birbirine karıştırmayalım. bu halkın sahibi ben değilim (yada lideri) öncelikle bunu bilin. bilinç kelimesini çok iyi araştırın ve Türk halkını çok iyi gözlemleyin (tarafsız bir gözle) sonra sizle tekrar istişare edelim.

not:size bir ipucu vereyim siteye logo olarak yüklenen logoları incelerseniz yazı yazmayı biliyormuyuz bilmiyormuyuz bu sitedeki logolardan anlarsınız ben %60 dedim ama iyimser olarak oran daha fazla.

Katılıyorum :) öyle arkadaşlar Türk halkı 100% bilinçsiz 100% her konuda herşeyde böyle ve balık beyinli 1 hafta önce olanı hemen unutuverirler.
Siyasetten örnek vereyim ;

Akp'li Akp'nin yaptığı saçmalıkları vekillerin torpil kağıtlarını, cemaat için yapılan kpss vs gibi şerefsizlikleri önümüzdeki hafta referandumda unutacak.

Mhp'li Devlet Bahçeli'nin abdullah öcalanın asılmamasını onaylayan 3 başbakandan biri olduğunu unutur.(o ipi atacağına asılmaması için imza atmasaydın!)

Chp'li (muhafazakar kısım) giyimi için küfredilen vatandaşını, Hacca gideçeğim diyen amcama ne işin var Muhammed'le (S.A.V) diyebilecek beyni kendinde gören bir ....

Veya israil Filistin'e saldırdığında tamam abi dahada kola içmem nokia kullanamam şunu bunu yapmam deyip sadece bir hafta sonra elinde kolayla gelip ya abi güzel ama diyen.

Referandum için evet diyen niçin evet dediğini bilmeyen, hayır diyen niçin hayır dediğini bilmeyen(lafım herşeye evet herşeye, hayır diyen zihniyetedir),

Çok iyi tasarımlar yapan birine (bir gsm operatör web tasarım uzmanlığı için onay verilen) olsun mac kullanmayan tasarımcı hiçtir diyen.

gibi gibi bu sürer giderde biz böyle bir milletiz daha kendi değerlerine sahip çıkmayan bir milleti hiç kimse bana savunamaz laf söylemek için konuşmamak gerekir diye düşünüyorum.

Kalın sağlıcakla

Son düzenleme:

yasineken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mariano değil mi o?
değil arkadaşım o benim bildiğim hit keneviri bu yurdu organize suçların didik didik araması gerekiyor.Arkadaşım sende sıkma canını o müşteriden hayır gelmez insanlığa hiç hayır gelmez hemde muhattap olma bence :)

mgyknt

🏆Pro Tasarımcı🏆
kaldıki o yaprak değil de çiçek dahi olsa öyle yazının üstene dayanıp döşenmez. birazdaha yaprak koysaymış yazı gözükmeyecekmiş.

hafızam beni yanıltımıyorsa o zaten başlıca bir font yani fontun kendisinde o yapraklar. hatırlar gibiyim adı aklıma gelmesede. zaten bakınca bir tasarım olmadığı da görülüyor amatör ve bilinçsiz yapılan bir çalışma.

alışığız bu durumlara şaşırmıyorum.

Smyrnamed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ahahaha...

İşte bu yüzden sadece birkaç program hilesi bilen kişiler grafiker* diye kendisini tanıtmamalı.

pate

🌱Yeni Üye🌱
ahahahahha:D:D:DD:D: ayy yapraklar ne kadar sevimli :D:DD::D:D:p

slaytingfafik

🌱Yeni Üye🌱
Allahım sen büyüksün yarabbim bu kadar komik olmasada 1 haftadır benimde başımda var bir tane. hala uğraşıyorum :D bugün gidicem yanına ans dileyin bana :D ihtiyacım olucak

kereta

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hahahah :D:D:D ver coşkuyu kolonlaraa inlesiin sabaahlarra dayaanamam oosman aggaa :dance: :lol::lol::lol:

seynep

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:Sheralde çocuk yurdu bence oraya yüksek öğrenim değil, anaokulu yazmalıydılar:)komık!:wink::S:S

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu durumda yurt müdürü kesin saçları rastalı bir tiptir.:rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bence oranın sahibi logonun çok fazla etkisinde kalmış, cevap bile verememiş baksana :D
Hakikaten burası Türkiye..