Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Brosur Kapak Calismasi

burakca

🌱Yeni Üye🌱
Degerli üstadlarım, nacizane yapmış olduğum kapak çalışması ..

b813w.png

Saygılarımla..

farozlu

🌱Yeni Üye🌱
eline saglik
yanliz bu tasarimi hangi programla yaptigini merak ettim
bi kac elestiri yapayim izninle ustteki resim sanirim yana cektirilmis
ayrica yuvarlak ve duz sutunun birlesiminde stroke gorunuyo sanirim
bide kenarlar esit degil.
tavsiyem indesign bunun icin bicilmis kaftan.

basarilar

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Degerli üstadlarım, nacizane yapmış olduğum kapak çalışması ..

b813w.png

Saygılarımla..

Üstat eline sağlık.
Bi kaç fikir sunmak istiyorum:
Görselin gayet hoş ve yumuşak dururken alt tarafta sert hatlı bir çalışma yapmışsın bütünlük yok. Alt tarafın ya hatlarını yumuşatmalısın ya da geçişli renklerle daha yumuşak görünmesini sağlamalısın diye düşünüyorum.
Başarılı bir gelecek için yazısını biraz küçülterek sağ tarafa turuncu çizginin altına doğru yaklaştırmalısın. Ortalı pek hoş durmuyor logodan dolayı.
Bu arada logo çalışması sana mı ait bilmiyorum ama çokk amatör durduğunu ve görseldeki ruhu gölgelediğini düşünüyorum.
Logoyu içine almış olduğun daireyi biraz büyütmeli veya logoyu küçültmelisin, sıkışmış logo.
Sana başarılı bir gelecek diliyorum kolay gelsin... ;)

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Her şey bir yana ama söylemeden edemedim, hayatımda gördüğüm en çirkin E harfi bu...

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
Üstat eline sağlık.
Bi kaç fikir sunmak istiyorum:
Görselin gayet hoş ve yumuşak dururken alt tarafta sert hatlı bir çalışma yapmışsın bütünlük yok. Alt tarafın ya hatlarını yumuşatmalısın ya da geçişli renklerle daha yumuşak görünmesini sağlamalısın diye düşünüyorum.
Başarılı bir gelecek için yazısını biraz küçülterek sağ tarafa turuncu çizginin altına doğru yaklaştırmalısın. Ortalı pek hoş durmuyor logodan dolayı.
Bu arada logo çalışması sana mı ait bilmiyorum ama çokk amatör durduğunu ve görseldeki ruhu gölgelediğini düşünüyorum.
Logoyu içine almış olduğun daireyi biraz büyütmeli veya logoyu küçültmelisin, sıkışmış logo.
Sana başarılı bir gelecek diliyorum kolay gelsin... ;)

Öncelikle eline sağlık, çalışma da resmi orantılı büyütüp sloganı da logonun yanına uzattğın çigini içine yerleştirirsen birazdaha güzel olur.

burakca

🌱Yeni Üye🌱
Eleştiriler için teşekkürler E harfinin çirkinliğini bende kabul ediyorum :)) Seçim Kurum müdürümüzün ısrarla bu "E" harfini istemesinden dolayıdır.. ilginizden dolayı çok müteşekkir oldum... Yapmış olduğunuz yorumları dikkate alacağım.. Tasarım için kullandığım yazılım Gimp'dir tekrar teşekkürler.

fatibey

🌱Yeni Üye🌱
estetik bir görüntü olması için resimleri sündürmemeni öneririm