Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul dergisi için yardım..

thuran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Okulumuzda bir dergi çıkarmayı düşünüyoruz.. Ama hiç bir bilgim yok netten office puplisher örnekleri aldım ama bakamadım henüz.. Bunun için ne şekilde yardımız olabşlir acaba.. Ben Photoshop kullanabilşyorum... Konuyu tam olarak nereye çacağıma karar veremedim.. Uygun diye burasını düşünmdüm.. Eğer yanlış yerdeyse doğru yere taşırsanız sevinirim ve özür dilerim şimdiden.. Saygılarımla..

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
photosopta dergi hazırlamak çok zo olur vektörel bir program da çalışmanı tavsiye ederim,
bu iş için en iyisi Quark express, olmakla beraber corel draw ve freehand gibi programlarda daha kolay hazırlayabilirsin, kolay gelsin sana ;)

thuran

🏅Acemi Tasarımcı🏅
photosopta dergi hazırlamak çok zo olur vektörel bir program da çalışmanı tavsiye ederim,
bu iş için en iyisi Quark express, olmakla beraber corel draw ve freehand gibi programlarda daha kolay hazırlayabilirsin, kolay gelsin sana ;)

peki bununla ilgili hazır şablon örnek vs. bulamazmıyım... O programları kulanamam sanırım...

senol_g

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba... Bence Word programında hazırlayın... Eğer yalnızca çıktı alarak çoğaltacaksanız yeterli olur... Hem basılacaksa da elinizdeki örneği matbaaya götürdüğünüzde zaten o örneğe göre yeniden tasarlayıp baskıya uygun hale getireceklerdir... Kolay gelsin...

okanberk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
indesing profosyenelce olması için tabiki

m.tuana

🌱Yeni Üye🌱
mrb bende böle bir okulda proje yapmıştım. kullandığım program corel draw dı. kolay gelsin. hoşaçakalın.

bulut7655

🌱Yeni Üye🌱
Bence wordde sayfa tasarımı yap ve bunu primo pdf gibi pdf yazıcılarla her sayfayı dışarıya resim olarak at.
Bu resimleri matbaya götür, gerisini tasarım yapmadan onlar halleder.

tasarım yeteneği olduktan sonra paint programıyla bile yapılabilir.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence baskıyı ne şekilde alacağınıza karar verin.Sonrasında gerekli bilgi basit.Ağır bir tasarım basit bir baskıyla birşey ifade etmez yada tam tersi..