Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul dışı grafiker eğitimi

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı özel sebeplerden ötürü üniversiteye gidemedim. Ancak grafik tasarım hakkında ciddi bir eğitim almak istiyorum. Yani eğitimli bir grafiker olmak istiyorum, bunun için eğitim alabileceğim başka eğitim kurumları yada üniversite bölümleri varmı? Eğer bilginiz varsa çok sevinirim.

Benzer konular

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar. Ben bazı özel sebeplerden ötürü üniversiteye gidemedim. Ancak grafik tasarım hakkında ciddi bir eğitim almak istiyorum. Yani eğitimli bir grafiker olmak istiyorum, bunun için eğitim alabileceğim başka eğitim kurumları yada üniversite bölümleri varmı? Eğer bilginiz varsa çok sevinirim.

ben bunu anlamadım.bazı özel sebeplerden dolayı üniv e gidemiyosunuz ama ciddi bi eğitim istiyosunuz?.eğitim alabilceğiniz yer istiyosunuz? bunları ya üniversite okuyarak yapıcaksınız yada çok iyi bi eğitmenin yanında eğitim alcaksınız.bölüm için de ya basın ve yayıncılık,bilg programcılığı,bunlar 2 yıllıklar da var grafik tasarım.yeteneğiniz varsa özel yetenek sınavına girin sansınızı deneyin derim.... kolay gelsin

turruncuuu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
istasyon sanat evi...
genelde iyi olarak duyduğum bir yer..

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Hiç bir zaman geç kalınmışlık yoktur... Özel yetenek sınavlarını deneyin... Çalışarak okuyabilirsiniz. Kurslardan daha ekonomik...