Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Sitesi Denemem

Benzer konular

teksinarda

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade hoş ama table border lar gözüküyor

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Bence de hoş olmuş. Elinize sağlık. Bu Meb sunucuları başlı başına bir sorun gerçekten. Kurban bayramı resmî tatili boyunca "Service is unavaible" hatası vermişti. Kimsenin adam akıllı ilgilendiği yok zaten. Kasıp kasılıyor. :)

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
siten çok kasıyor... Web sitesi yapanlar iyi bilirlerki sitenin sadece arayüzü önemli değildir , aynı zamanda hızlı yükleniyor olabilmeli vs. ama siten hoş gözüküyor...

BATMANCU

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arayüyü yaparken sıfırdan mı? yaptın yoksa hazır template mi? kullandın?
Özellikle anket için sordum bunları...

mrdag01

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.oguzelialtinyurt.meb.k12.tr
dostum sitenin ana şablonu tamamen table üzerine kurulu. Daha sonra sayfayı tamamen divler kullanarak tasarlicam. Biraz pratik yapmam lazım. Anket bölümü hazır kod. meb.k12.tr ler yalnızca html destekliyor. Html ile yapabildiklerimiz de sınırlı. Anket,hava,sayaç bunlar hep hazır kod. Okulun logosu ,baner vs. bunları da elimden geldiğince kendim yapmaya çalıştım. Sonuçta sınıf öğretmeniyim. Hobi olarak ilgileniyorum.

yba_05

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım çalışman güzel. bende öğretmenim okulumuzun siteye ihtiyacı var. bu hazırlamış olduğun siteyi bir yere upload etsende bizde yararlansak iyi olmaz mı? bizde kendimize göre uyarlar hatta renklerini bile değiştirirdik.kesinlikle aynısını kullanmayız! meb.k12.tr alanına atacağım bende. Hazırlamış olduğun bütün sayfaları toplu olarak biryere yüklersen minnettar kalırız. iyi çalışmalar dileriz.

bycelebi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba, gayet başarılı olmuş web sayfanız.
https://www.basml.k12.tr okulumuzun web sayafası
ben, arkadaşım ve danışman hocam ile okul portal 1.0 projesi geliştirdik ve 2008-2009 proje tabanlı beceri yarışmasında Türkiye 2.si olduk. Portalımızda tüm veri girişleri yönetim bölümünden yapılmaktadır. Asp dilinde kodlamayı yaptık ve hiç bi web tasarım bilgisi olmayan biri bile yönetim bölümünden sisteme dilediği gibi müdahale edebilir.

Yakında indirme link'ni paylaşmayı düşünüyoruz. iyi çalışmalar herkeze

not: en iyi görüntü Internet Explorer 1024x768

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
okuldan görüntülerin fonunun siyah olması fiyasko..daha canlı cıvıl cıvıl olmalı.veliler ve ögrenciler bakarken oh be iyiki bu okula gidiyorum demeli bence

yba_05

🌱Yeni Üye🌱
Hocam elinize sağlık güzel çalışma olmuş. Diğer eğitimci arkadaşlarlada paylaşırsanız çok seviniriz.