Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Olympos Poster

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dizaynizma.deviantart.com
olmypos_poster_by_dizaynizma-d3by4a7.jpg

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır grafikerler.net e giremiyorum. Bu gece gireyim bi bakayım dedim neler var neler yok :) Bu arada da son çalışmamı atmak istedim. Bir etkinlik afişi (Olympos'a Gezi) yaptım. Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Nur

Benzer konular

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Başarılı bir çalışma. Yalnız afiş değil de duvar kağıdı gibi bir şey desek daha doğru olur.
Eline sağlık

hayalzamanı

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yazılar falan hoş olmuş ama çok boş bir çalışma biraz daha renklendirebilirsin. Kolay gelsin

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
Afişin yazıları sonradan eklendi bu yazısız hali :) bu şekilde wallpaper tadında duruyor fakat yazıları ekledikten sonra çok daha dolu gözüküor

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok hoş olmuş. Yazılı halinide koysanda bizde görsek :D Ellerine sağlık.

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
yazılı halini ben beğenmiorum pek ama :D çünkü etkinlik ile ilgili fotolar yazılar fiyatlar vb. afişi dolduruyor fakat tadını kaçırıyor. Bu yüzden bu haliyle atmak istedim.

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
o çalışma benim yapmış olduğum çalışma değil. Benim afişini yaptığım kişiler farklı şehirlere de gönderiyorlar afişi ve onlarda kendilerine göre üzerinde oynuyorlar. Zaten orada ki renk ve text stlye kullanımından anlayabilirsin bunu :)

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
o çalışma benim yapmış olduğum çalışma değil. Benim afişini yaptığım kişiler farklı şehirlere de gönderiyorlar afişi ve onlarda kendilerine göre üzerinde oynuyorlar. Zaten orada ki renk ve text stlye kullanımından anlayabilirsin bunu :)

ben çalıntı olduğunu düşünmüştüm zaten. Hatta aa bak bak çalmışlar tasarımımı dersin diye bekliyordum. ;)
ayrıca evet farkedilmesi imkânsız biliyorum ortadaki çalışma çok orjinal iken çevresi sıradan.
ama senin çalışmanı biraz sönükleştirmiş.

Theo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
:) yapabilecek birşey yok. Para için yapıyorum sonuçta.. Ben işi teslim ettikten sonraki aşamada ancak belli bir süre takip edebiliyorum. Sonra elden ele dolaşmaa başlıyor. Kimi alıyor ortadan ikiye bölüyor kimi alıyor renkleriyle oynuyor. Saçma sapan kendilerine göre birşeyler yapmaya çalışıyorlar ve bunları sürekli takip etmekte insanı sinir ediyor. O yüzden artık alacağım para beni ilgilendiriyor gerisini ne yaparlarsa yapsınlar artık..