Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

OMÜ 10. Bahar Şenlikleri Afiş Tasarım Örneği

MarvenST

🌱Yeni Üye🌱
Yarışmaya katılacağım 3 afişten biridir. Bu değerlendirirseniz çok sevinirim neler eksik neler fazla? Boşluk dairelere grup resimleri gelecektir.
asd.png

Dosyanın resmini koyacam fakat çok buyuk oldugundan koyamadım

Son düzenleme:

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dosya açılmıyor...

MarvenST

🌱Yeni Üye🌱
resmin boyutu çok büyük olduğundandır büyük ithimal küçülterek koyayım.

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık güzel olmuş ama çok profesyonel değil bence. bi kere logolarda ve yazılarda emboss uygulamışsın. bence o efectten vazgeç çok demode oldu çünkü birde yazı karakterlerini değiştirmelisin bence.

Kolay gelsin... tekrar emeğine sağlık

MarvenST

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle yorum için teşekkürler.Daha yeni başladım diyebilirim afiş tasarlamaya 2 ay falan olmuştur herhalde.Emboss yerine ne tür efektler uygulayabilirim sizce? ve yazı tipi sorunum gerçekten var.Eğer yazıtipi arşiviniz varsa bir link olarak atabilirseniz çok makbule geçer :)

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle yorum için teşekkürler.Daha yeni başladım diyebilirim afiş tasarlamaya 2 ay falan olmuştur herhalde.Emboss yerine ne tür efektler uygulayabilirim sizce? ve yazı tipi sorunum gerçekten var.Eğer yazıtipi arşiviniz varsa bir link olarak atabilirseniz çok makbule geçer :)

Yeni başladıysan çok güzel olmuş. O zaman ilk iş afiş çalışmaları incele. ama profesyonel bazda yapılan çalışmaları. font sitede bulabilirsin. bende link göndermeye çalışırım.

MarvenST

🌱Yeni Üye🌱
Yeni başladıysan çok güzel olmuş. O zaman ilk iş afiş çalışmaları incele. ama profesyonel bazda yapılan çalışmaları. font sitede bulabilirsin. bende link göndermeye çalışırım.
Evet, hatta arka planı tamamen kendim yaptım ve bunu yapabilmeyi görmekte kendi açımdan güvenimi kazandırdı diyebilirim.Afişleri sürekli incelmeye çalışıyorum.Fakat yazılarda ve gerekse logolarda kullanmam gereken efektleri tam olarka bilmiyorum daha çok PS'de yer alan hazır efektleri uyguluyorum ve onun dışındaki entegre efektler hakkıında pek bir bilgim yok diyebilirim.Afiş konusunda çok fazla fikir geliyor aklıma fakat uygulamaya geçince yapabilirliğim olmayınca tıkanıyorum bir yerde geliştirirsem ki bunun için çalışıyorum birşeyler başarırım inşallah :) Tekrar sağolun yorumunuz için..