Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Onlar Unutabilirler!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afroman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cagdasinci.com
kuresel ısınma demek icilebilir suyun azalması, deniz ve okyanus sularının buzulların erimesi nedeniyle artması demektir. bu sebeple deniz suyunda bir azalma değil fazla artış olacaktır. bu oa okyanuslarda bulunan bazı adacıkların yokolmasına neden teşkil eder. aynı şekilde küresel ısınma afiş teki not ta da yazdığı gibi bitki ve hayvan türlerinin yok olmasına sebep olacaktır. yorumun icin tesekkur ederim...

3. calisma icin yorumları bekliyorum arkadaslar:)

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeş kusura bakma ama alakasız bişey olmuş gibime geldi :) tasarım sıfır

afroman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cagdasinci.com
sevgili grafxx tasarimdan ne anladigin acikca ortada. koca bir hic. senin gibiler disinda tasarimi görup de adam gibi yorum yapanlardan bahsediyorum ben yorum isterken.. aramızda çikolatalı gofret sevmeyen birçok adam gibi tasarimci var dostum. senin gibi tasarimdan anlamayan yorumözürlüleri sevmiyoruz.

splendors

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.gorkemsezer.com
sevgili grafxx tasarimdan ne anladigin acikca ortada. koca bir hic. senin gibiler disinda tasarimi görup de adam gibi yorum yapanlardan bahsediyorum ben yorum isterken.. aramızda çikolatalı gofret sevmeyen birçok adam gibi tasarimci var dostum. senin gibi tasarimdan anlamayan yorumözürlüleri sevmiyoruz. Turk grafik tasarimcilari adına seni afaroz ediyorum..

keşke böyle bir yorumu hiç yapmasaydın.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
sevgili grafxx tasarimdan ne anladigin acikca ortada. koca bir hic. senin gibiler disinda tasarimi görup de adam gibi yorum yapanlardan bahsediyorum ben yorum isterken.. aramızda çikolatalı gofret sevmeyen birçok adam gibi tasarimci var dostum. senin gibi tasarimdan anlamayan yorumözürlüleri sevmiyoruz.

Lütfen eleştirilerinizde haddi aşan, ağır kelimeler ve cümleler kullanmayınız.
Bu bir yarışmadır, amatör ve profesyonel herkese açıktır.
Kaldıki yarışma olmasa bile, eleştirilerimizde saygılı ve ölçülü olmak forumuzun ilkelerinden biridir. Bu davranışınızın tekrar etmeyeceğini umuyor ve saygılar sunuyorum.

afroman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cagdasinci.com
sevgili splendors kızmamak elde degil. tasarim sıfır demis, 2 kere 2 dort eder bu 3 calisma da da tasarim var. kafanda düsünmek ve düsündüğünü aktarmaktır tasarlamak. tasarim da dusuncenin bir urunudur. yorum yapan bu arkadas tipografi dersi gormuslermidir hayatlarinda ya da gorsel algilama? yada Turk grafik sanatı? ya da seçmeli derslerinde fotoğrafçılık ve heykel gormuslermidir ki tasarim sıfır denilebiliyor umarsızca.. olumsuz yorumlara kapalı değili ama kimse bu calisma da tasarim sıfır diyemez çünkü ben tasarimciyim zaten:) ekmegimi burdan kazanıyorum anlıyormusun?:) neyse aslında haklısın onu afaroz etmiştim üstüne konuşmanın anlamı yok...

cahit bey haklısınız bir an boş bulundum amatorlerinde katıldığını unuttum. :)

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
afroman flood yapmak yasaktır. lütfen konunuzda birsürü flood var mesajınıza birşey eklemek isterseniz eğer.
düzelt butonu sayesinde editleyebilirsiniz. kurallara uyalım

Ayrıca yorumlarınızda dikkatli olun. Bizler yorumları kontrol edip terazinin her iki tarafınıda dengede tutmaya çalışan insanlarız. Ancak siz yorumlarınıza dikkat edmezseniz. Terazi de olmamamız gerekirken ağır basan taraf olarak öne çıkar ve dikkat çekerek eksi puan "-" alırsınız. Lütfen bazı şeyleri bize bırakın ve insanların iyi yorumlarından çalışmalarınızı renklendirin, durum böyle iken kötü yorumları görmiyecekmisiniz ? Tabiki görüceksiniz , ancak sizin gibi tepkinizi göstererek değil . Ne gerekiyorsa yetkili arkadaşlar haklının yanında olacaktır bundan şüpheniz olmasın...

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Slogan harika düşünülmüş.Tasarıma yakışmış
Bence çok iyi
Başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...