Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Onur Yüce (Karakalem Çalışmalarım)

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Bunlarda devamı
Çalışmaları yöneticilerden ilk konuya eklemelerini rica ediyorum:)

Biraz kalite bozul sony ericsson z550i ile cektim 1.3 pix ancak bu kadar iyi olabiliyo:(

aslanonurxm3.jpg

ASLAN
iskeletcy0.jpg

anatomi calısması bire bir gercegi ile calıştım

dsc00023zy5.jpg

henuz bitmemişti

dsc00025nz5.jpg

Atölye den bir çalışma obje çalışması

dsc00026cp7.jpg

Guaj 50x70 maries kullandım

dsc00022zh2.jpg

Devamı sonra eski mezun oldugum okula gidebilirsem ordaki calısmalarımıda cekip koyabilirim:)

Son düzenleme:

...emsAlsiz...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel ya her türlü resime yeteneğin var başarılarının devamını dilerim bi gün bende böyle olucam:rofl:

COAL

🌱Yeni Üye🌱
kafatasında çene kemiğinin kol tarafı biraz geniş olmuş sanırım,belki de bu kişiden kişiye değişen bişeydir benim gördüğüm kemiğin sahibi dar çeneli de olabilir,bilmiyorum..ama anatomi kitaplarını da aratmıyo yani,iyi çizmişin(=

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
:) teşekkürler anatomi kitaplarındakiler hepsi bire bir değildir Canlı kemik modellerinden çalısmanızı tavsiye ederim daha fazla detay daha gerçekcilik yaratır:)

COAL

🌱Yeni Üye🌱
:) teşekkürler anatomi kitaplarındakiler hepsi bire bir değildir Canlı kemik modellerinden çalısmanızı tavsiye ederim daha fazla detay daha gerçekcilik yaratır:)

kitabı tam bilemem de anatomi atlasındakiler birebir diye biliyorum,çünkü atlasa çizerler isimlerini veriyolar..gerçek kemiği karşıma alıp da çizmem pek mümkün olmadı açıkçası çünkü lab da fotoğraf çekmek yasak ve sadece isimlerine çalşıyoruz(tıp okumaktayım,çizmeye pek vakit olmuyo lab.da)..snava çalışırken atlastan çizdiğim bikaç şey var,onları da koyarım bi ara:smile:

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
kitabı tam bilemem de anatomi atlasındakiler birebir diye biliyorum,çünkü atlasa çizerler isimlerini veriyolar..gerçek kemiği karşıma alıp da çizmem pek mümkün olmadı açıkçası çünkü lab da fotoğraf çekmek yasak ve sadece isimlerine çalşıyoruz(tıp okumaktayım,çizmeye pek vakit olmuyo lab.da)..snava çalışırken atlastan çizdiğim bikaç şey var,onları da koyarım bi ara:smile:

Çok güzel olur merakla beklemekteyim gercek kemik yapılarını muzelerdeki bile yeterli olur hem tarihi ele almıs olursun hem eski kafa yada herhangi yapıyı tazelemiş olursun istanbul art da iken eski lidyalıları geziyoduk ve oturup cizimlere baslıyoduk çok eylenceli ve bi o kadarda eliştirici dersler oluyodu...bagısız olarak calısmanın avantajlarıdır bunlar...

Grafix_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hep kendi kendime bu karakalem çalışmalarını yapanlar grafikerlik bölümü yada ressamlık okuyodur kesin derdim ama adam lisedeyken bile harika şeyler çizio yaa:D

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Zaten güzel sanatlar okudum lise olarak ama bunun lise yada universite ile ilgisi cok cok az derecede cunku kendini kendin geliştirebiliyorsun hocalar genel tüyoları verirler başka bişi olmaz...:D:):)):))

medo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Onur Yüce ellerine sağlık çok güzel resimler bunlar.....

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel çalışmalar ellerinize sağlık.temiz çizgileriniz var.başarılarınızın devamını dilerim..

GraphiClubeR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kafamda soru ısaretlerı var
bunlar ımgesel cızımler mı.
resımlerını photoshop da duzenledıgın oldu mu
1.resmı nasıl renklendırdın cok guzel durmus.
harıcınde guzel calısmalar.emegıne saglık...

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
yolcu : Teşekkürler

teOman :Teşekkür ederim ders konusunda grafikerler.net den bir coksanat sever insan bana ulastı hangisine yardımcı olacagımı sasırdım:) ama ilgili olduguna sevindim:)

GraphiCluber : photoshop ile iligli birşey kullanmadım muster 1200 tarayıcıdan taradım ve mustekin programı olan ulade photo express ile2 3 tıklama ile netlestirdim bu kadarhepsi el cizimidir renkli olanlar guaj zaten:)
İlginizden dolayı herkese saygılarımı sunarım

graphiker_isO7

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
en beğendiğim de kopya bi çalışma olsa da fil oldu çizgiler çok hoş duruyor acaba kaç b kalem veya kalemlerle çizdin onu ???

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
en beğendiğim de kopya bi çalışma olsa da fil oldu çizgiler çok hoş duruyor acaba kaç b kalem veya kalemlerle çizdin onu ???

3B ile calısıyorum genelde aralarda fark olması icin nadir 2B 4B 6B 8B gibi ısık tonal vurgu desen hissi 2H ile ****l vurgu verebilirsin ama H li kalemleri tavsiye etmem sadece denemen icin önerebilirim B numaralı kalemlerden standart olarak 3B kullan

fil de 3B ile çalıştım ekstra hiç bişi kullanmadım:)

justrends

🌱Yeni Üye🌱
Sırf Seni Tebrik etmek için üye oldum kardeş. süpersin.. Bu arada İsim Soyimlerimiz tutuor o yüzden bi arama Yaparken rast Gele denk Geldim Bu siteye