Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organik Tarım'ı KORUYALIM! -1

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yatay afiş olarak çalıştım ama verilen örneğe mutabık kalabilmek için benzerinin dikey çalışmasını da yapmak zorunda kendimi hissettim.

Afişlerdeki logoları alfabetik sıraya göre dizmeyi uygun gördüm.

tarmafisyatay.jpg

tarmafisdkey.jpg

Tüm herkese başarılar.

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Emeğine sağlık. :) Düşünce olarak beğendim; "gelecek" olgusu işlenmiş.
Müsaadenle bir iki öneri ve eleştirim olacak. :)

Dediğim gibi "gelecek" olgusu, seçilen görselle yakalanabilmiş. Ama "ORGANİK TARIM"a ilişkin biraz daha vurucu bir görsel seçebilirdin. Ya da görseli dekupe yapıp, organik tarımı anımsatan bir başka görsele monte edebilirdin. Sonuç olarak organik tarım sadece insan ve gelecek olgusunu değil; toprak, su, hava, bitki, hayvan, vs... olgularını da içeriyor.

Diyeceksin ki tasarımın alt kısmında zaten toprak, hava, su, vs... olguları geçiyor. Evet, geçiyor geçmesine; ancak gözlerim görselde aradı açıkçası toprak, hava, vs... olgularını. Yani görselde aklımda bir şeyler uyandıran "hareket" yok. Zemin rengini "mavi" ya da "mavinin tonları" seçseydin belki bu "hareket"i görebilirdim. :) Umarım anlatabilmişimdir düşüncemi. :)

Bunun dışında, tasarımın alt kısmında yer alan "Toprak, hava...." diye başlayıp "KORUYALIM." diye biten bölümde kullandığın "kirletmeden" kelimesi yerine "kirletmeyelim" kelimesi kullanılsaymış; anlam bakımından daha doğru olurmuş diye düşünüyorum. (Ör: Toprak, hava ve su kaynaklarını KİRLETMEYELİM; çevre, bitki, hayvan ve insan sağlığını KORUYALIM.)

Hoş çalışma. Başarılar. Emeğine sağlık, saygılarımla...

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başarılar diliyorum.

Teşekkür ederimi herkese başarılar.

Emeğine sağlık. :) Düşünce olarak beğendim; "gelecek" olgusu işlenmiş.
Müsaadenle bir iki öneri ve eleştirim olacak. :)

Dediğim gibi "gelecek" olgusu, seçilen görselle yakalanabilmiş. Ama "ORGANİK TARIM"a ilişkin biraz daha vurucu bir görsel seçebilirdin. Ya da görseli dekupe yapıp, organik tarımı anımsatan bir başka görsele monte edebilirdin. Sonuç olarak organik tarım sadece insan ve gelecek olgusunu değil; toprak, su, hava, bitki, hayvan, vs... olgularını da içeriyor.

Diyeceksin ki tasarımın alt kısmında zaten toprak, hava, su, vs... olguları geçiyor. Evet, geçiyor geçmesine; ancak gözlerim görselde aradı açıkçası toprak, hava, vs... olgularını. Yani görselde aklımda bir şeyler uyandıran "hareket" yok. Zemin rengini "mavi" ya da "mavinin tonları" seçseydin belki bu "hareket"i görebilirdim. :) Umarım anlatabilmişimdir düşüncemi. :)

Bunun dışında, tasarımın alt kısmında yer alan "Toprak, hava...." diye başlayıp "KORUYALIM." diye biten bölümde kullandığın "kirletmeden" kelimesi yerine "kirletmeyelim" kelimesi kullanılsaymış; anlam bakımından daha doğru olurmuş diye düşünüyorum. (Ör: Toprak, hava ve su kaynaklarını KİRLETMEYELİM; çevre, bitki, hayvan ve insan sağlığını KORUYALIM.)

Hoş çalışma. Başarılar. Emeğine sağlık, saygılarımla...

Öncelikle teşekkür ederim ilgin için. Görsel konusunda bir şey demeyeceğim ama bir çok görseli kullanmak da sıkıcı olabilirdi, ayrıca seçtiğim grselin arka fonunun mat oluşu zaten durumu ortaya koymakta, dolayısıyla yeşil ve sağlıklı bir gelecek için organik tarıma önem verilmesi gerektiği belirtilmiş. slogan konusunda üzerine çok durdum ve ancak karar vrebilmiştim, söylediklerini de bir dahaki çalışmamda dikata alacağım.

herkese başarılar.

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
ellerınıze saglık cook hos olmus..
basarılar dılerım..