Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

orjinal hali ve benim çalışmam :)

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
mekansan.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bi kartvizitte bu kadar logo olması bence pek hoş olmamış
firmadan çok onlar göze çarpıyor

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Bir kartvizite broşür sığdırmaya çalışan müşteriler çoktur... arkadaş iyi toplamış yine de eline sağlık :)

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
bencede ılk halıne oranla super olmus, ellerıne saglık

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
bencede ıyı toparlamıs ama adamın ısı hırdavat orda boya falan reklamları var bırkac logo elenebılır kanaatındeyım.
hırdavatcıların kartvızıtlerınde bu reklamlar genelde olur cunku bundan para alırlar veya malzeme aldıkları yerden ındırım alırlar.ellere saglık

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Ve bu kadar logo yazı vs.. bir kartvizite koyulması o kadar saçma ki yalnız müşteri o kadar cinski :d aramızda kalsın =). Yani benim bu yaptığım çalışma zaten direk benim hayal gücüme bağlı olarak yapılmadı yani kendimi kastım çünkü bazı insanlar vardır tasarımdan anlamaz... Ben yaptığım çalışmayı biraz yorumladım sadece birazda müşterinin beğeneceği tarzda yapmaya çalıştım. Tamami ile ben yorumlasam eminimki o kadar güzel olacak ama bir o kadar da eminim ki müşteri beğenmeyecek =). Saygılar...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
değerli yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Ve bu kadar logo yazı vs.. bir kartvizite koyulması o kadar saçma ki yalnız müşteri o kadar cinski :d aramızda kalsın =). Yani benim bu yaptığım çalışma zaten direk benim hayal gücüme bağlı olarak yapılmadı yani kendimi kastım çünkü bazı insanlar vardır tasarımdan anlamaz... Ben yaptığım çalışmayı biraz yorumladım sadece birazda müşterinin beğeneceği tarzda yapmaya çalıştım. Tamami ile ben yorumlasam eminimki o kadar güzel olacak ama bir o kadar da eminim ki müşteri beğenmeyecek =). Saygılar...

Haklı olabilirsiniz ancak yine de bazı deyimlerden kaçının bence, firmayı tanıyan sadece siz değilsiniz. Toparlama konusunda gerçekten haklı herkes, ellerinize sağlık.

mustafamistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
toparlamışsın bayağı eline sağlık , ama tel kısmında numaraların arasında boşluk yok fax kısmında alan kodu yok numaralar arası boşluk var

eline sağlık

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
bosluk var neyi soylediğinizi tam olarak anlamadım ama :). Ve alan kodu zaten belli antalya :). O yuzden yazmadım. Yorum için sonsuz teşekkurler.

mustafamistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bosluk var neyi soylediğinizi tam olarak anlamadım ama :). Ve alan kodu zaten belli antalya :). O yuzden yazmadım. Yorum için sonsuz teşekkurler.

Tel. (0242) 7224505 fax. 722 39 25

boşluk derken alan kodu hariç diğer numaralar arasındaki boşluğu kasdetmiştim

alan kodu belli elbette ama bütünlüğün bozulmaması açısından söylemiştim

bu benim fikrim sadece
güzel toparlamışsın genelde emeğine sağlık

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel toparlamışsın
benzer kartvizit banada rast geldi geçenlerde ,sanki el ilanı çalışıyoruz kartvziitin üstüne
onu yaz bunu yaz :)
ama çıktık işin içinden alnımızın akıyla

emeğine sağlık

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
hmm anladım bosluk evet unutmusum ya :) Teşekkur ederim

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
akberrak' yorumun için teşekkurler. Ve evet söylediğiniz gibi karviziti broşür yerine de kullanmak isteyen çok fakat ben bu tür müşterilerin aklını çelmek ve kendime özgü tasarımı yapmak için elimden geleni yapıyorum :)

mustafamistik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) oluyor bazen farkedince de yahu diyorsun bunu kaç kere kontrol ettim nasıl da görmemişim

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ama o zaman grafikerlikten,tasarımcılıktan çıkıyoruz sadece isteklere göre tasarım yapmıs oluyoruz. O zaman grafiker olmuyoruz bence =)

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
bence burda arkadaşımızın değilde müşterinin sucu var sırf maliyet yükselmesin diye kartivizitleri el ilanı niyetine yaptırırlar.