Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

örnek a4 ebatında corel formatında katalog

living06

🌱Yeni Üye🌱
örnek a4 ebatında corel formatında katalog lazım başarıyla bitmiş baskısı yapılmış sorunsuz dediginiz bir a4 ebatında çalışmanızı bizimle paylaşırmısınız benim için çok önemli yani görmek istedigim

baskıya gitmeden önce ki kenar payları nasıl olacak
renk formatları nedir nasıl olcak
vs vs gibi konuları anlayabilmek için öncelikle sizin paylaşacagınız a4 ebatındaki corel formatında katalog örnegini görmek isterim

yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim tşk

Benzer konular

isyanx

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar lütfen paylaşsın bilen birileri, arama yapmaktan göbeğimiz çatladı.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
arkadaşım forumu araştır bir sürü katalog yapma dersleri var corel dersleri var oku öğren yap. hiçkimse sana katalogunun corel formatını göndermez.

tarzan45

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir de istediğiniz kadar örnek inceleyin. İddia ediyorum ki. İlk bir kaç işte mutlaka yanlış yaptığınız şeyler olacaktır. Daha önce yapmadıysanız. Nerelerde çalışıyorsunuz neler yapıyorsunuz bilmiyorum ama bence iyi bir grafikerin yanında uygun bir süre pişmeden, bir matbaada da bir müddet zaman geçirmeden kendi başınıza katalog dergi vb. işlere kalkışmayın. Yine tekrarlıyorum bunları ilk defa yaptığınızı varsayarak söylüyorum. Yani katalog veya dergi yapmaya kalkışıp kenar payı falan soruyorsanız daha yiyeceğiniz çok ekmek var demektir...

Kızmayın ama gerçekler bunlar...

karyasu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kadar hazırcı olmayın bence tarzan45 katılıyorum önce bu işte yoğrulman gerekiyor onuda tek başına yapamazsın