Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ostim'deki Atelyemize Grafiker - Ankara

yts70

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir önceki cevabımın başına nickinizi yazmıştım. Cevabımın ulaşıp ulaşmadığını da bilmiyorum. Talebiniz uygun bulunmamıştır. Başarılar dilerim.

dombalak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.kartvizitdunyasi.com
eğer mail gönderdiyseniz cevabınızın ulaşıp ulaşmadığını bilememek ilginç bir durum

umarım aradığınız kişiyi bulabilirsiniz

hayırlı işler dilerim

furkjan

🌱Yeni Üye🌱
Furkan türkoğlu
06.02.1991 ankara doğumluyum .çubukta ikametgah etmekteyim. Gazi üniversitesi gazi meslek yüksekokulu basım yayın mezunuyum. Photoshop ındesıgn ıllustrator corel bilmekteyim. Photoshop ve corelde diğerlerine bakarak biraz daha ii seviyedeyim. Baskı öncesi tekniklerini orta seviyede bilmekteyim. B sürücü tipi ehliyetim var ve askerliği en az 3 sene tcil .05066867816

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
adobe sertifikalı grafikerim 2011 adobe: photoshop,illustrator,indesign,flash action script 3 bilgim var part time çalışabilirim işe ihtiyacım yok ama hani size yardımcı olmak için bu öneriyi sunuyorum..Proje bazlarında temel olmak adına.. iyi günler..

aishatouran

🌱Yeni Üye🌱
photoshop corel indesing illustrator biliyorum... bahçelievlerde oturyorum. ulaşımla ilgili yardımcı olmayı düşünüyormusunuz?

yts70

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Son 3 mesajı yazan arkadaşlar, çok afedersiniz, ilan birkaç aylıktı, silinmiyor da. Ben de neticeyi bildirmeliydim sanırım. Personel ihtiyacımız karşılanmıştır.
Tekrar özür dilerim. İşleriniz rast gelsin...