Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

özellikle matbaalara yönelik program

burockdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pek yakında online iş emri verebileceğiniz ve firmanızın grafik tasarım bölümünde hangi işle uğraşıldığı ve düzenli bir şekilde firmaların arşivlerini tutabileceğiniz bir sistem yapılmakta bununda müjdesini burdan vermek istedim bilginize....

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
pek yakında online iş emri verebileceğiniz ve firmanızın grafik tasarım bölümünde hangi işle uğraşıldığı ve düzenli bir şekilde firmaların arşivlerini tutabileceğiniz bir sistem yapılmakta bununda müjdesini burdan vermek istedim bilginize....

"...firmanızın grafik tasarım bölümünde hangi işle uğraşıldığı..." :) Bu kısmı sevmedim. :)

burockdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstadım bu hafta içinde kendi matbaamızda deneyip sizlere sunucaz. caps veriyorum

burockdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar size kısaca anlatayım sistemin işleyişini

Matbaalardaki grafikerlerin en büyük sorunu işlerin belli bir sırasının olmadığı ve sıra için çeşitli bloknotlar veya ajandaya not alınmasıdır. Programda ise buna gerek kalmadan internet üzerinden kendi sisteminize giriş yaparak işin özelliklerini hangi makinada basılacağı ve baskı şeklini girdikten sonra yazıcı yolu ile basım hakkında kısa bir iş emri dökümü vermektedir ve bunun yanı sıra firmaların detaylı bir arşivini tutmaya yarayan bir araç demem sizler için yeterli olur.

K.Çakır

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.corelturk.blogspot.com
Bunu zaten yapıyoruz, gerek XLA gerek PDF biçimlerinde iş emri çıktılarını alan bir sistemimiz var. Çıktı almadan yapan bir sistem olacak mı? JDF ile birlikte çalışan bir sistem olması çok daha iyi olur.

burockdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstadım jdfden kastın nedir? anlayamadım jdf ne demek açarmısın biraz