Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Page flip hakkında yardım

mtaks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar internetten hazır page flip fla dosyası indirdim bu dosyada toplam 7 sayfa var ben sayfa sayılarını arttırmak istiyorum ama yapamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz vçok sevinirim.

Benzer konular

alpay_alpi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba;
indirdiğin rar dosyasının içinde xml (veya page) klasörü var onun içindeki xml dosyasını açıp (dreamweaver,note pad, vs) programla sayfa ekleyebilirsin..
şimdiden kolay gelsin...

mtaks

🏅Acemi Tasarımcı🏅
alpay teşekkürler
o sorunu senin anlattığın gibi çözdüm. cevabını sonradan gördüm. Şİmdi başka bi sorunum var.
Sitede sayfaların köşelerine tıkladığında kitap sayfaları şeklinde açılıyor. ben bunu bir butona tıklanarak yapmayı istiyorum
bununla ilgili yardım edebilirmisiniz ?

kanavcisi

🌱Yeni Üye🌱
Flash Page Flip

Selam arkadashlar Flash Page Flip konusunda benimde yardim ihtiyacim var eger yardim ederseniz cok sevinirim ben kendi bilgisayarim AppServ kurdum ve localhostdan deneme yapmak istiyorum karshima soyle bir problem cikiyor

select * from mag_name ### No database selectedThere was a problem With the DatabaseNLError : No database selectedNLNLSQL = [select * from mag_name]

Lutfen Yardimci olurmusunuz

Shimdiden teshekkurler

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
Selam arkadashlar Flash Page Flip konusunda benimde yardim ihtiyacim var eger yardim ederseniz cok sevinirim ben kendi bilgisayarim AppServ kurdum ve localhostdan deneme yapmak istiyorum karshima soyle bir problem cikiyor

select * from mag_name ### No database selectedThere was a problem With the DatabaseNLError : No database selectedNLNLSQL = [select * from mag_name]

Shimdiden teshekkurler

1- Neden türkçe karakter kullanmıyorsunuz ?
2- (Shimdiden teshekkurler) Türkçe kelimeleri ingilizce gibi yazmak bi maharet midir?
3- Türkçe öğretmeninize selamlar...

kanavcisi

🌱Yeni Üye🌱
1- Neden türkçe karakter kullanmıyorsunuz ?
2- (Shimdiden teshekkurler) Türkçe kelimeleri ingilizce gibi yazmak bi maharet midir?
3- Türkçe öğretmeninize selamlar...

Ogretmeniminde sana SELAMI var

Azerbaycanliyim ve bakude yashiyorum
Rusca ishletim sistemi kullaniyoruz burda

Boyle ufak sheylere takilib on yargilarinizla insanlarda hata aramayi burakip yardimci ola bildiyiniz konularda insanlara destek olsaniz, bu sizi kotu insan yapmaz..

Teshekkurler
Elvin ABBASOV

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
Ogretmeniminde sana SELAMI var

Azerbaycanliyim ve bakude yashiyorum
Rusca ishletim sistemi kullaniyoruz burda

Boyle ufak sheylere takilib on yargilarinizla insanlarda hata aramayi burakip yardimci ola bildiyiniz konularda insanlara destek olsaniz, bu sizi kotu insan yapmaz..

Teshekkurler
Elvin ABBASOV

Ben iyi biriyimdir zaten teşekkürler.. kullandığın berbat türkçede fena durmamaya başladı aslında yeni bir internet jargonu yaratabilirsin bence :)

kanavcisi

🌱Yeni Üye🌱
bilen varsa lutfen yardim etsin

Shimdiden teshekkurler

grafakir18

🌱Yeni Üye🌱
PAGEFLİP cataog örneği atarmısınız bana fla olarak

gamzeee1990

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar internetten hazır page flip fla dosyası indirdim bu dosyada toplam 7 sayfa var ben sayfa sayılarını arttırmak istiyorum ama yapamadım bu konuda yardımcı olabilirseniz vçok sevinirim.
mtaks acil bu template lazım ya bana :sadsmile: