Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Palkon dosya tasarımı

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
33463062ba3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Forum kurallarını okuyun konuyu yanlış yere açmışsınız ve
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.
başlığı değiştiriyorum

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
250 kişi bakmış hiçmi yorum yok çok mu kötü olmuş

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
çok kötü olmamış tabi ama bazen çalışmalar gözden kaçabiliyo arkadaşım...dosya renk itibariyle güzel olmuş siyah-kırmızı...birbirini tamamlayıcı renkler kullanmışsın ama bu uyum herzaman göze hoş gelmeyebiliyo...kırmızı, dosyanın üzerinde can alıcı değil tam tersine kirli izlenimi vermiş...aslında çizgiler gayet güzel ama keşke çizgi olarak kalsaymış.arka kapaktaki sarı dikey çizgiler gereksiz durmuş...renk güzel düşünce güzel ama uygulamada sorun yaşamışsın...konuyu açalı bihayli zaman olmuş, yorum yokmu dediğine görede basılmamış olduğunu düşündüm...tekrar gözden geçirmeni tavsiye edebilirim...kolay gelsin...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Funda arkadaşıma katılıyorum ve eklemek istediğim bir şey var zemin rengin ile yazıda kullandığın renk aynı tonda olduğu için iletişim bilgilerin zeminde kaybolmuş emeğine sağlık

33463062ba3.jpg

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
basilmadi evet çünkü işten anlamayan sadece parayı düşünen bir müşteriymiş. emek boşa gitti açıkçası ama diğer çalışmalarım için yorumlarınızı dikkate alacağım
teşekkürler

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
basilmadi evet çünkü işten anlamayan sadece parayı düşünen bir müşteriymiş. emek boşa gitti açıkçası ama diğer çalışmalarım için yorumlarınızı dikkate alacağım
teşekkürler

Kaç tane müşteri işten anlıyor? Ayrıca vereceği parayı düşünmeyen müşteri sayısı ne kadar ki? Önemli olan beğendirene kadar çalışmada ısrar etmektir bence.Neyse geçmiş olsun diyelim.

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel gibi arka fon ama yazılar kaba sanki

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmanız dijital ortamda şık duruyor fakat baskıda bu çalışma ciddi sorunlar yaratır bu renkleri baskıda almak çok zor ve çok koyu verdiğiniz renklere bakarsanız hemen hmen hepsi % 70lerdedir tahminimm yada daha fazla matbaacı tabiriyle işiniz bu haliyle baskıya girse çamur olur ama baştada söylediğim gibi dijital ortamda gayet hoş başarılar dilerim...

serious_angel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
palkon yazısını fazla soluklaştırmışsın,biraz canlı yapabilirdin ama renk geçişleri uyumlu ve güzel