Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

para çekme logosu

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iyi çalışmalar arkadaşlar. bir müşterimiz para çekme logosu istiyor.baskı yapacağız. konuyu tam olarak nereye açacağım hakkında bir kararsızlık yaşadım umarım doğru yerdeyimdir.yardım edebilen veya edemeyen herkese teşekkürler.iyi çalışmalar.hayırlı kazançlar.:angel:

arkadaşlar yok mu böyle birşey kimse bilmiyor mu?:sweating: yardım küçük bir yardım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
iyi çalışmalar arkadaşlar. bir müşterimiz para çekme logosu istiyor.baskı yapacağız. konuyu tam olarak nereye açacağım hakkında bir kararsızlık yaşadım umarım doğru yerdeyimdir.yardım edebilen veya edemeyen herkese teşekkürler.iyi çalışmalar.hayırlı kazançlar.:angel:

arkadaşlar yok mu böyle birşey kimse bilmiyor mu?:sweating: yardım küçük bir yardım

Daha açık ifade edebilirmisiniz. Zira ben para çekme logosu diye bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum. Böyle bir loho hali hazırda varda size vektörel formatta olan mı lazım yoksa böyle bir logo yokta birileri yapsa bana yardımcı olsa diye bir beklentiniz mi var?

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kusura bakmayın böyle bir logoyu bizde ilk defa duyduk.avşivlerinizde varmı diye sormaktı amacımız. aslında basit bir şeymiş müşterinin istediği logo filan deyince abartılı bişey sanmıştık.

digitali

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paraekmet.jpg