Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

pasteneye yaptığım tabela

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
pasteneciyetabelaei4.jpg

arkadaşlar pastaneciye yapığım tabela çalışmaları

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
fontları değiştir derim.
iyi çalışmalar.

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
fonlar daha önce yapılmış bir çalışmadaki fontlar adam kendisi istedi
yorumun için tş ederim

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
slm..öncelikler renkler olmamış derim..yazıların şık durmasını istiyorsan daha kakao tarzında kahverengi ve sarı yaldız şeklinde olabilir.. zemin üstünde düz font yerine en azından biraz drop shadow kullansan fena da olmaz..kolay gelsin..

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet haklısın ama adamın kendi renkleri böyleydi aynı renkler kullanılsın dedi
yorumun için tşler

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
Renkleri daha önceki renk fontları daha önceki font,söylesene sen ne yaptın?yani tabela çalışmam biraz abesle iştigal olusturmuyormu?
bence baslık olmamıs;Baslı aynen sole olmalı
Müşterimin Tabelası...

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet haklısın ama adamın kendi renkleri böyleydi aynı renkler kullanılsın dedi
yorumun için tşler

Logo aynı olmak zorunda, renkler aynı olmak zorundaydı o zaman bu çalışmada senin yaptığın ne var arakadaşım. Ona göre yorum yapalım. Ben bu çalışmada yorum yapacak bir şey göremiyorum

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
tabelanın renginden bahsetmemiştim sadece font ile yazı renginden bahsetmiştim yan ben yanlış anladım yada siz anlatamadınız zamin rengi yandaki şeritler vs yazı fontu rengi onlara ait geri tasarım bana ait arkadaşım yorumun için saol

hakanreklam06

🌱Yeni Üye🌱
arkadasım kusura bakma ama olmamıs helekı o yazı fontlarına soyleyecek söz bulamıyorum bıraz canlandıralım estetik katalım bence

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
luna pastaneleri ve hediye peketi pek te bi ilişki kuramadım...vardır elbet normal şartlarda ama tabelada ne alaka diyesi geliyo insanın...rengi hadi onlar istemiş ama,biraz da hareket katmak lazım pembeyse pembenin tonlarında vektörel çizgiler olabilir... estetik dokunuşlarla daha hoş bi hale getirebilirsin...yazı fontu çok kötü...değişmelisin...sade ama şık bi yazı fonyu sorununa çözüm olabilir...ille pastane diye eğlenceli cicili bicili olması gerekmiyo...kolay gelsin sana...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
tş ederim yorumlar için dikkate alıyorum

grafik3458

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkdaşlar ben arkdaşı gayet iyi anladım.benimde başıma geldi.olmayacak renkler kullanmamı istedi.sanırım ben bunu beni çürütmek için piyasan gönderildi diye düşündüm.ben nasıl yaparım o tabeleyı ya sonra demezlermi ıyy yaptığı tabelaya bak diye :)))))

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkdaşlar ben arkdaşı gayet iyi anladım.benimde başıma geldi.olmayacak renkler kullanmamı istedi.sanırım ben bunu beni çürütmek için piyasan gönderildi diye düşündüm.ben nasıl yaparım o tabeleyı ya sonra demezlermi ıyy yaptığı tabelaya bak diye :)))))

beni anladığın için tş ederim arkadaşım saol

ilker.efsane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pastaneyle hediye paketinin alakası ne siz tabela diyince düz yazı mı anlıyorsunuz :)

fenerliado

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birilerinden biraz yardım almalısın bence
saygılar

taner6767

🏅Acemi Tasarımcı🏅
luna pastaneleri ve hediye peketi pek te bi ilişki kuramadım...vardır elbet normal şartlarda ama tabelada ne alaka diyesi geliyo insanın...rengi hadi onlar istemiş ama,biraz da hareket katmak lazım pembeyse pembenin tonlarında vektörel çizgiler olabilir... estetik dokunuşlarla daha hoş bi hale getirebilirsin...yazı fontu çok kötü...değişmelisin...sade ama şık bi yazı fonyu sorununa çözüm olabilir...ille pastane diye eğlenceli cicili bicili olması gerekmiyo...kolay gelsin sana... Aynen katılıyorum bende. Arkadaşın yorumunu kullandım oldumu şimdi .Kendi yaratıcılığını kullan yeni bir şeyler sun ve karşılığını bekle yapılmış olan kalıcı olmak zorunda değil olmamış de bence ben olsam daha önce yapılan o arka fona elımı bile sürmez yeniden yapardım neyse yinede emeğine sağlık diyelim ama birazçık insiyatifini kullan derim ben hoşcakal

KOZA

🌱Yeni Üye🌱
çalışmalar çok kötü olmuş

MagiC_She58

🏆Pro Tasarımcı🏆
ilk olan pembe arka planlı cok güzel..bayıldm. hediye paketi fikride güzel.eline saglık..

onerim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmalarda renk , font vs gibi bilgileri müşteri veriyor ise, bunu hazırlayan kişiye grafiker , eğer çalışmalar müşteriden bağımsız oluyr ise bunu hazırlayan kişiye tasarımcı denir. Yorum şudurki;
-Evet müşterinin isteklerini güzel yapmışsın , eline sağlık.
-Tavsiye istiyorsan eğer (yani yeni çalışmalarımda ne yapmalıyım diye) yaratıcılığın %80'i kopyalamaktır derler. İşini yaptığın firmanın sektöründe olanların, çalışmalarını inceleyip, buna göre sunum yapacağın tasarımları hazırlamandır.Bu senin kişsel gelişimin içinde iyi olacaktır.
İyi çalışmalar...