Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pdf yi Corele alırken oluşan sorun

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar Pdf şeklinde bir çalışma geldi ve içinde davetiye için resim ve yazı var bunu pdf ye alırken resmi alıorum ama boş olarak zeminiyle beraber almak istiyorum bir türlü alınmıyor. Kopyalayıp yapıştırdım olmadı, özel yapıştırma seçeneklerinden denedim olmadı .Resim geliyor sadece bana zeminide lazım ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim...

Benzer konular

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
File/İmport seçenekleriyle dosyayı açarsan sorun olmaz ...

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
Save as seçeneklerinden post script penceresinden kayıt türünü *.eps yaparsanız sorununuz hallolur sanırım.
Olmaz ise setting menüsünden kayıt ayarlarını değiştirerek deneyebilirsin.

KBeeJ.jpg

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
işin en garantisi Aİ de aç bir daha kaydet. KAydederken sıkıştırmayı iptal et.

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
import seçeneğinde ne sorun çıkıyor? Merak ettim. Cevap yazmadan önce tekrar denemiştim 142 sayfalık pdf dökümanını resimlerle beraber sorunsuz açtım...

hedele

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İmport seçeneğinde sadece resim geliyor resmin zemini gelmiyor. Save as seçeneğinden sadece tiff yaptığım zaman sayfaya alabildim çalışmayı ama bu kezde arka plan rengini beyaz değilde krem rengi yapamıyorum ne yapmalıyım?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Eğer özel bir dosya değilse dosyayı paylaşın Corel'de açıp sayfalı olarak kaydedip geri gönderelim. En hızlı ve garanti yol bu bence ...

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
en iyi yolu Adobe Illustrator den açıp ai formatında ve versiyonu düşürerek corelde açmak