Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Penelope Cruz İllüstrasyon çalışmam

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
penelopev.jpg

Kullanılan Program: Photoshop Cs3
Süre: 2 gün,

Tablet kullanılmadan mouse ile çizilmiştir.İnsan çizimi konusunda çok iyi değilim ama geliştirmeye çalışıyorum.

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
penelopev1.jpg

Makyaj gerçekten hoş başarılı ama sağ taraftaki kaş renk ve havada kalmasıyla biraz daha ilgi istiyor..Sırta düşen saçların biraz daha koyulaşması ve hatların daha da sertleşmesi gerekmekte diyorum.Zamanla ilerliyorsun..Senin adına çok mutluyum.
Kolay gelsin..

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
Gayet başarılı, ellerine sağlık,

Detayları ve dokuları kesinlikle es geçmemeni öneririm görseli daha zengin gösterecektir.Artalanda ise kesinlikle beyaz bırakma en az bir renk ile boya keskin renk geçişleri olmamalı böylelikle izleyicinin gözü yanılmamış olur.Yukarıdan aşağıya ya da sağdan sola vb. contrast geçişi uygularsan figür boyut kazanacaktır.

Güzel gidiyorsun,daha sağlamlarını çıkartabilirsin..

Kolay gelsin.

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya açık söyliim ben tablet olmadan böle bişeye cesaret edemem. 2 senedir mouse kullanmıyorum belkide o yüzden de olabilir. ama güzel çalışma...biraz boyut sorunları var ama güzel gidiyorrr.. devam

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
penelope1s.jpg

penelopev1.jpg

Makyaj gerçekten hoş başarılı ama sağ taraftaki kaş renk ve havada kalmasıyla biraz daha ilgi istiyor..Sırta düşen saçların biraz daha koyulaşması ve hatların daha da sertleşmesi gerekmekte diyorum.Zamanla ilerliyorsun..Senin adına çok mutluyum.
Kolay gelsin..

Öncelikle teşekkür ederim,bahsettiğiniz yerleri biraz düzeltmeye çalıştım,umarım biraz daha iyi olmuştur.İlginiz için tekrar teşekkürler.

Gayet başarılı, ellerine sağlık,

Detayları ve dokuları kesinlikle es geçmemeni öneririm görseli daha zengin gösterecektir.Artalanda ise kesinlikle beyaz bırakma en az bir renk ile boya keskin renk geçişleri olmamalı böylelikle izleyicinin gözü yanılmamış olur.Yukarıdan aşağıya ya da sağdan sola vb. contrast geçişi uygularsan figür boyut kazanacaktır.

Güzel gidiyorsun,daha sağlamlarını çıkartabilirsin..

Kolay gelsin.

Bahsettiğiniz gibi arkaplanı biraz daha değiştirmeye çalıştım,fakat beyaz dışında ikinci bir renk kullandığımda şu an ki kadar iyi durmadı, o yüzden beyazı biraz daha hafifleterek kullandım.İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

ya açık söyliim ben tablet olmadan böle bişeye cesaret edemem. 2 senedir mouse kullanmıyorum belkide o yüzden de olabilir. ama güzel çalışma...biraz boyut sorunları var ama güzel gidiyorrr.. devam

Tabletim yok,tablet deneyimim de hiç olmadı açıkçası.İlk önce gözümde çok büyütüyorum ama uğraştıkça çizim bişeye benzemeye başlıyor,eksiklerimi de artık zamanla görerek ve uyarıları dikkate alarak düzeltmeye çalışıcam.Teşekkür ederim yorumun için.

Emeğine sağlık yüz güzel ,saç ve kumaşın dokusunu biraz daha ayrıntıyla daha güzel verebilirsin.

Öncelikle teşekkürler Filiz.Kumaş dokusu konusunda hiç iyi olamadım malesef,son çiziminde yaptığın kumaş dokusunu ders şeklinde anlatırsan bana da çok faydası olacaktır.Şimdiden teşekkürler.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tek eklemek istediğim eğer kumaş çizmiyorsan gerçek kumaş kullan, Yarı ilüstrasyon, yarı görselle daha iyi sonuçlar alırsın..
Önerimi dikkate alıp değişiklik içinde teşekkürler..

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ya öyle de kolaya kaçmak istemiyorum:) Ne yapıp edip öğrenicem kumaş dokusu verebilmeyi.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Desen çizmek zordur ama bir okadar da eliniz gelişir hakimiyetiniz artar..Ki siz mouse la çiziyorsunuz.. Sabır la bu işin de üstesinden gelirsiniz.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
İnandığınız için teşekkür ederim,kendime olan güvenim artıyor:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Öncelikle teşekkürler Filiz.Kumaş dokusu konusunda hiç iyi olamadım malesef,son çiziminde yaptığın kumaş dokusunu ders şeklinde anlatırsan bana da çok faydası olacaktır.Şimdiden teşekkürler.[/QUOTE]

Bu azimle oda olur merak etme :) İşten , ilk fırsat bulduğumda aşamalarıyla anlatımını paylaşırım kolay gelsin.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Guzel olmus eline saglik...

Teşekkür ederim.

Öncelikle teşekkürler Filiz.Kumaş dokusu konusunda hiç iyi olamadım malesef,son çiziminde yaptığın kumaş dokusunu ders şeklinde anlatırsan bana da çok faydası olacaktır.Şimdiden teşekkürler.

Bu azimle oda olur merak etme :) İşten , ilk fırsat bulduğumda aşamalarıyla anlatımını paylaşırım kolay gelsin.[/QUOTE]

Çok sağol,dersi bekleriz:) sanada kolay gelsin.

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
Bende çok beğendim tebrikler.Uzun zamandır grafik programlarını kullanmadığım için zaten bilgi seviyem pek yeterli sayılmazdı iyice unuttum:(Photoshopta mesh tool görüntüsünü nasıl veriyorsunuz?

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende çok beğendim tebrikler.Uzun zamandır grafik programlarını kullanmadığım için zaten bilgi seviyem pek yeterli sayılmazdı iyice unuttum:(Photoshopta mesh tool görüntüsünü nasıl veriyorsunuz?

Öncelikle resmin kaba hatlarını çiziyorum,pen tool ile.Daha sonrada renklendirmelere geçip dodge tool ve burn tool ile de ışık gölge ayarlarını yapıyorum.Zaten zamanla dahada iyi kullanmaya başlıyor insan,kendince detayları yakalamaya çalışırsan birazda sabır gerekli tabii.Ayrıca beğendiğinize sevindim teşekkürler.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışman güzel olmuş ilknur abla ama eminim sen daha güzel çalışmalarda yapcaksın eline sağlık:p

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ayrıntılar üzerinde biraz daha çalışırsanız çok daha iyi şeyler çıkacagına inanıyorum, güzel olmuş.
Gerçekten hızlı bir gelişim görüyorum, çalışmaya devam =)

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.

mygraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tebrik ederim,oldukça başarılı.Ellerinize sağlık.