Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Penelope Cruz Portre çalışması | İllüstrasyon

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Program: İllustrator CS4 ( Mesh Tool )& Photoshop CS4
Çizimin tamamını illustrasyonda yapıp, photoshopta sadece rotüş yaptım.

penelopecruzp.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Burun, kulak ve ense kısmındaki sorunları halledersen gayet başarılı bir çalışma..Tebrik ederim emine.Eline sağlık

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Oluşumunu bildiğim ve takip ettiğim bir çalışmaydı. Ellerine sağlık arkadaşım. Ten rengine hasta olduğumu sanada söylemiştim. :) Yalnız sol yanak bölümünde ki kesiklik çok göze batıyor. Oradaki düzenleme ile çalışmanın toparlanacığına inanıyorum....

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
penelope cruz ! :)
Kulak kısmında evet problemli ama genel bakıldığında
başarılır buldum eline sağlık emine

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Burun, kulak ve ense kısmındaki sorunları halledersen gayet başarılı bir çalışma..Tebrik ederim emine.Eline sağlık

Teşekkürler Ulaş..Ai'de ilk portre denemem..Zorlandığım yerler oldu. Önerilerini dikkate alıcam teşekkürler:)

Oluşumunu bildiğim ve takip ettiğim bir çalışmaydı. Ellerine sağlık arkadaşım. Ten rengine hasta olduğumu sanada söylemiştim. :) Yalnız sol yanak bölümünde ki kesiklik çok göze batıyor. Oradaki düzenleme ile çalışmanın toparlanacığına inanıyorum....

Evet desteğin ve bilgilendirmen için çok teşekkür ederim arkadaşım:) O zaman son düzeltmeler ve zemin ile tekrar eklemek şart oldu..

penelope cruz ! :)
Kulak kısmında evet problemli ama genel bakıldığında
başarılır buldum eline sağlık emine

Meşhur Penelope Cruz! Bitti nihayet. Teşekkür ederim selim :)

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Eminecim saçlarda ve kirpiklerde detaya girsen daha iyi olurdu. Yinede güzel olmuş canım eline sağlık

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Eminecim saçlarda ve kirpiklerde detaya girsen daha iyi olurdu. Yinede güzel olmuş canım eline sağlık

Yapabilsem süper olucaktı ama yapamadım malesef :giggle: Teşekkür ederim Fatoş ablacım bir dahaki çalışmaya artık:)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bahsettiğim kısımlar aşağıdakiiler.Ai'de ilk portre ama gerektiği özeni göstermişsin gerçekten tebrikler.Sadece detaylar ve artık bitsin dediğin yerler söz konusu:p
31862770.jpg

56975314.jpg

41927708.jpg

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Genel olarak başarılı buldum, arkadaşların yorumlarına da katılıyorum, kutlarım.)

Teşekkürler:)

Bahsettiğim kısımlar aşağıdakiiler.Ai'de ilk portre ama gerektiği özeni göstermişsin gerçekten tebrikler.Sadece detaylar ve artık bitsin dediğin yerler söz konusu:p

Anladım bahsettiğin yerleri..Aslında genel olarak çok özendim ama gerçekten 'bitsin' dediğim yerler de oldu.. Düzeltim yeniden ekleyeceğim:) Teşekkür ederim alakana..

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kızın yüzü bana biraz geniş geldi açısında sorun var biraz sanırım, Genel görünümü gayet basarili :D birde psdeki rütuşlarınızı fark ettim. Emeğinize sağlık devamını görmek isterim

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende grafik hataları bir yana koyalım! :wink:
Gözündeki ışığı ve canlılığı verebilmek herkesin harcı değil
Ellerine kollarına sağlık
Bence çok güzel olmuş
Saygılar

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
kızın yüzü bana biraz geniş geldi açısında sorun var biraz sanırım, Genel görünümü gayet basarili :D birde psdeki rütuşlarınızı fark ettim. Emeğinize sağlık devamını görmek isterim

Teşekkürler yorum için..Rotüş yaptığım yerleri Ulaş (creedwar) sağolsun tek tek deşifre etti zaten :) Açı içinde referans fotoğrafı ekliyorum, bence doğru açı ama birde dışardan bakmak lazım:wink:

20060907100221penelopec.jpg

Bende grafik hataları bir yana koyalım! :wink:
Gözündeki ışığı ve canlılığı verebilmek herkesin harcı değil
Ellerine kollarına sağlık
Bence çok güzel olmuş
Saygılar

Teşekkür ederim yorum için:)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
dudaklar ve gözler çok başarılı ah bide o zor olan saçların tüyosunu bulabilsek:)saçlarda ki gerçekçiliğide sanırım karalaya karalaya,bol bol çalışarak elde etcez.Kısacası Penolope>Kate winslet(çalışma olarak tabi:) )eline sağlık hep daha iyi işler çıkarman dileğiyle..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
dudaklar ve gözler çok başarılı ah bide o zor olan saçların tüyosunu bulabilsek:)saçlarda ki gerçekçiliğide sanırım karalaya karalaya,bol bol çalışarak elde etcez.Kısacası Penolope>Kate winslet(çalışma olarak tabi:) )eline sağlık hep daha iyi işler çıkarman dileğiyle..

:) Çok teşekkürler yorum için.. Teorik olarak Penolope>Kate winslet ama zaten hem programlar farklı hemde daha fazla üzerinde durdum diyebilirim :) Saç konusundan da dediğin gibi üzerinde durursak(m) olucak umarım :angel:

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Emine kusura bakma yeni gördüm :)

Çok güzel olmuş. Lakin boyun penelope ablama göre biraz kalın olmuş :)
Baya bir emek vermişsin.

ellerine sağlık

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Emine kusura bakma yeni gördüm :)

Çok güzel olmuş. Lakin boyun penelope ablama göre biraz kalın olmuş :)
Baya bir emek vermişsin.

ellerine sağlık

Ne kusuru:) Evet haklısın biraz daha ince olmalıymış..Teşekkür ederim.

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
özellikle dudak dudaktaki ışık olayını,burun ve çene altı gölgelemesini çok beğendim eline sağlık..saçlar da biraz işlenseymiş gerçekten güzel bi çalışma olucakmış..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
özellikle dudak dudaktaki ışık olayını,burun ve çene altı gölgelemesini çok beğendim eline sağlık..saçlar da biraz işlenseymiş gerçekten güzel bi çalışma olucakmış..

Yorum için teşekkürler..Saç konusundaki sıkıntıları bir sonraki çalışmada çözücem umarım:)

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
o açıdan baktığımızda 2 göz asla eşit boyda olmaz. aynı zamanda kulakta profilden gözüküyor. yüzde de bir perspektif olayı vardır kendi içinde daima