Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Penelope Cruz Portre çalışması | İllüstrasyon

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
o açıdan baktığımızda 2 göz asla eşit boyda olmaz. aynı zamanda kulakta profilden gözüküyor. yüzde de bir perspektif olayı vardır kendi içinde daima

Asla, asla yoktur bence. Ben orjinal resimin perspektifine çok yaklaştığımı düşünüyorum..hee onda da sorun varsa ben bir şey diyemem artık...
20060907100221penelopec.jpg

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel bi çalışma olmuş emeğinize sağlık çok başarılı

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlarım olumsuz yanları dile getirmiş, tekrar tekrar yazmaya gerek yok...Çalışmaya devam edelim...Güzel olacak.Herseferinde biraz daha detaya girersek , en sonda gerçekçiliğe yaklaşabiliriz.

İyi çalışmalar dilerim.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel bi çalışma olmuş emeğinize sağlık çok başarılı
Çok teşekkürler..

Arkadaşlarım olumsuz yanları dile getirmiş, tekrar tekrar yazmaya gerek yok...Çalışmaya devam edelim...Güzel olacak.Herseferinde biraz daha detaya girersek , en sonda gerçekçiliğe yaklaşabiliriz.

İyi çalışmalar dilerim.

Teşekkürler yorum için..Şuanda daha fazla detaya girilmesi gereken bir çalışma yapıyorum, mümkün olduğunca atlamamaya, acele etmemeye çalışıyorum bu da uzun sürmesine yol açıyor..işallah bir sonraki çalışma daha az hatasız olucak. Size de iyi çalışmalar..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
emeğine sağlık genel olarak başarılı bir çalışma olmuş emmst,referansına yakın benim gözüme çarpan dudakta ışık olayı,referansınla yanyana koyunca daha belli olmuş dudak yapısı aynı ama ışıklandırma ve gölgeyi kullanırken farklı bir yapı oluşmuş sağ üst dudakta kenar çizgisi çok açık kalmış buda yokmuş gibi göründüğünden aşağıda gibi görünüm almış,ellerine sağlık

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık genel olarak başarılı bir çalışma olmuş emmst,referansına yakın benim gözüme çarpan dudakta ışık olayı,referansınla yanyana koyunca daha belli olmuş dudak yapısı aynı ama ışıklandırma ve gölgeyi kullanırken farklı bir yapı oluşmuş sağ üst dudakta kenar çizgisi çok açık kalmış buda yokmuş gibi göründüğünden aşağıda gibi görünüm almış,ellerine sağlık

Teşekkürler Filiz yorum için..Tüm yorumları mutlaka dikkate alıcam..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:alkis::alkis::alkis: daha ne diyeyim ki ben sana...
Gün geçtikçe ben çok iyi çizerim diyenlere bile ağzının payını veriyorsun.
Sıra hangi çizimde biliyorsun sen

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
:alkis::alkis::alkis: daha ne diyeyim ki ben sana...
Gün geçtikçe ben çok iyi çizerim diyenlere bile ağzının payını veriyorsun.
Sıra hangi çizimde biliyorsun sen

:blush: Sağol canım..Umarım hep daha iyi olur:) Biliyorum:angel:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

mygraphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Saçlar kütle gibi durmuş sanki.Hımm birde kurallara dikkat:)Yüzü benzemi başarılar.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Teşekkürler.

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
gözleri çok hoş olmuş ufak tefek hatalar var ama bence basarılı

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Aslı..Evet göze batan yerler var ama diğer çalışmalarda en aza indirmek için uğraşıcam..Sağol yorum için:)

Miraç ÖZTÜRK

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
harika bir çalışma tebrik ediyorum. çalışmalarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyorum :)

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Anatomide bozukluk var ve eksikler var.