Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
calory3rocket2ka5.jpg

calory1noose2fm1.jpg

calory2acid2yh2.jpg

Pepsi Max Afişleri:​

Çalışma şahsıma ait değildir.

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
kaloriye bukadar da zulm edilmez ki insan içine biraz şeker katar :) pepsi max =)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gördüğüm en güzel kalori çizimi:p

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
az bile yapmışlar :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çok çok çok yalnız bir kalorinin anatomisi! Yazık... Üzücü bu ya... :D Boldlu kısımda mesaj alınmıştır umarım...

Stevie

🌱Yeni Üye🌱
Tamam kalori görsel olarak bencede başarılı. Peki ya anlatım dilini nasıl buluyorsunuz? Şahsen kitlelere sunulacak bu tür afişlerde, yalnızlık ve benzeri duyguların, tehlikeli ve zararlı olabilecek biçimlerde anlatılmasına karşıyım. Biz grafik tasarımcılar, olmazsa olmaz, başrol oyuncusu 'fikri', malzemelerimiz olan yetenek, zeka, yaratıcı düşünme ve görsel bilgi birikimi ile, insanlığa faydalı olacak yahut işimiz kriterleri içerisinde zararlı olmayacak biçimde aktarmak zorundayız diye düşünüyorum.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tamam kalori görsel olarak bencede başarılı. Peki ya anlatım dilini nasıl buluyorsunuz? Şahsen kitlelere sunulacak bu tür afişlerde, yalnızlık ve benzeri duyguların, tehlikeli ve zararlı olabilecek biçimlerde anlatılmasına karşıyım. Biz grafik tasarımcılar, olmazsa olmaz, başrol oyuncusu 'fikri', malzemelerimiz olan yetenek, zeka, yaratıcı düşünme ve görsel bilgi birikimi ile, insanlığa faydalı olacak yahut işimiz kriterleri içerisinde zararlı olmayacak biçimde aktarmak zorundayız diye düşünüyorum.

Bu konuda kesinlikle haklısınız...
Yalnız burda ki gözü rahatsız eder nitelikte değil ki; karikatürize edilmiş...
Gerçek fotoğraflar yada gerçeklik kullanılsaydı itici ve yanlışa sevk edici olabilirdi haklısınız ama burda durum farklı...
Bence çok güzel olmuş...
Yapanın ellerine sağlık
Saygılar

afacan_4207

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abicim bi kaloriye bu kadar zulm edilirmi ya yazık deilmi garibime :):D