Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PESKolik Site Logo Tasarımım

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sitem için yaptığım 3 logoyu sizlerle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istiyorum. Site renkler logodaki gibi sarı-siyahtır.

1. logo tasarımı sitenin ana logosudur hazır bir logo üzerine çizilip düzenlenmiştir.
2. logo projelerde kullanılmak üzere tarafımca çizilmiştir.
3. logo ise PES oyununa yaptığımız yamanın logosudur.

Yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum.

logogq.png

peskoliklogo.png

commonhfwepeslogo.png

Son düzenleme:

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler yorumunuz için :) Şu ay-yıldız da ki stroke sorununu ve orta kısımda sol ve sağ altta ki kesikleri düzeltmem lazım fakat psd bulamıyorum. Üstünden düzelticem bi ara

gvdfl

🌱Yeni Üye🌱
commonhfwepeslogo.png

Genelde " '2012 " değil de " '12 " Şeklinde yazılır.

wale

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ellerine sağlık.. :)

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
En üstteki PesKolik yazsı ve ayyıldız etrafındaki stroke ve glove efektlerinde düzeltmeler iyi olabilir. Ay-yıldız daki yıldızı sağda-soldaki diğer yıldızlardaki gibi kullanabilirsin. Ay'ı da aynı efektle gümüş rengi düzenlersen daha hoş olabilir.

Alttaki logolar ise güzel olmuş. 2012 üzerinde ki yıldızların sayısının bir anlamı yoksa sayıyı düşürebilirsin.

RossecK

🌱Yeni Üye🌱
en alttaki iyi çünkü 1 fazla çocuksu olmuş 2 fazla resmi olmuş ortası 3 :D

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
commonhfwepeslogo.png

Genelde " '2012 " değil de " '12 " Şeklinde yazılır.

Yorumunuz için teşekkürler ancak "PES 2012" ile uyum sağlaması açısından bu şekilde yaptık.

en alttaki iyi çünkü 1 fazla çocuksu olmuş 2 fazla resmi olmuş ortası 3 :D

Teşekkürler yorumunuz için :)

En üstteki PesKolik yazsı ve ayyıldız etrafındaki stroke ve glove efektlerinde düzeltmeler iyi olabilir. Ay-yıldız daki yıldızı sağda-soldaki diğer yıldızlardaki gibi kullanabilirsin. Ay'ı da aynı efektle gümüş rengi düzenlersen daha hoş olabilir.

Alttaki logolar ise güzel olmuş. 2012 üzerinde ki yıldızların sayısının bir anlamı yoksa sayıyı düşürebilirsin.

Eleştiriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz şeyler benimde dikkatimi çekti ve rahatsız ediyor beni ancak PSD dosyası silinmiş bir türlü bulamadım. O sebeple değiştiremiyorum.

Yıldız sayısına gelince PES'in logosu ile aynı sayıda yıldız kullanılmıştır.

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Araştırdıkça geliştirdiğinizi gördüm sizde öle düşünüyorsunuzdur herhalde o sebeple biraz daha araştırın bence... ;)

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet öyle olması hoşuma da gidiyor. Teşekkürler yorumunuz için :)

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
grafiğine ve tasarımına sağlık 3 hoş olmuş yıldızlar fazla olmuş yıldız sayısını düşürrüsen daha hoş olur ;)

FUNDA FN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar...
3. Çalışmanız daha şık,ciddi ve orjinal duruyor..

HÜLÜŞ

🌱Yeni Üye🌱
benim acilllll yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? :(((( işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.

cylk

🌱Yeni Üye🌱
bence de 3.logo çok hoş olmuş..
fontta çok güzel kısaca çok güzel

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
benim acilllll yardıma ihtiyaçım var logo çalışmam var yaptım ama daha farklı calışma istiyorlr benden lütfen yardımcı olurmusunuz?????? :(((( işin içinden cıkamıorummmm 29. balkan matematik olimpiyatları ilgili BMO harflerle calışma istiorlar.

yani senin için çalışmammı yapalım isteğin bu mu ???

HÜLÜŞ

🌱Yeni Üye🌱
ewet biraz yardım istemiştim ama hallettk logoyu gerek kalmadı teşekkür ederm çalışmayı organize edecek kişilerin fikirleri aldım ona benzer bişi yaptık