Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

PESKolik Site Logo Tasarımım

Dragon LEE

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler yorumunuz için :) Şu ay-yıldız da ki stroke sorununu ve orta kısımda sol ve sağ altta ki kesikleri düzeltmem lazım fakat psd bulamıyorum. Üstünden düzelticem bi ara

gayet güzel bi çalışma.. bunu mutlaka PSD haline getirmelisin.. Photoshop kullanıyorsan PATH çizme araçları var.. bunların yardımı ile logo üzerinde çzim yap ve gereken eğrileri ve açıları oluştur.. daha sonra ayrı Layer'larda renklerini, dolgularını ver.. ve 5 dakikada 1 kez CTRL+S ile kaydetmeyi unutma :)

Dragon LEE

🌱Yeni Üye🌱
bir de arkadaşım, ay yıldızın solunda ve sağında aşağıya uzanan 2 kalın gri kuşak var ya; onları da photoshop da Overlay gibi Kanal Çarpıştırma Modu kullanırsan iyi olur.. Böylece kabartma etkisindeki ışıklı ve gölgeli alanların üzerinde salt bir renk basmamış olur.. TOP'u Brightness - Contrast ile canladırırsan ve hafiften de Drop Shadow verirsen 90 derece altına ön planda gösterir ;)

hani niye bu kadar yazıyorum; güzel bir olay yapmışsın, ben de benimsedim..

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekür ederim üniversite hazırlığım nedeniyle bir süre uzak kalmak zorunda kaldım. Kısmetse daha aktif olucam bundan sonra :) Logoda bir kaç düzenleme yaptım son hali budur, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.