Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photohop Yazı yazamıyorum

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Text aracına tıkladığımda aşağıdaki uyarıyı veriyor ve acil bir tasarım yapmam lazım :( Yardımcı olur musunuz lütfen?

fjdskfgrj.JPG

Son düzenleme:

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence rejmin jpeg olmamasından kaynaklanıyor. kullandıgın resmi gifmi ?
gifse başka programda jpeg yapıp yazmayı denermisin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Denedim aynı uyarıyı veriyor.

Resim jpg uzantılı. :/

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki
edit.gif
butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
Başka resım üzerinde deneme yap Pnrdesıng ,aynı sorunu tekrardan verır ise o zaman ona gore çözüm arıyalım.irtibatta ol:)

lovies

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.ilkeroztuna.com
çünkü bir şey olmaktan çıkarak başlattığınızda metin motoru önlenebilir ve isteğinizi tamamlayamadı olabilir.
Sana Gelen hata bundan ibaret:)

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Benimde başıma hiç böle bişi gelmedi. Hayretlik bi vaka sahiden.
Pc kullanıcısısın galiba. Böyle sorunları pc werio genelde. Macde karşılaşmazsın bunlarla pek

tanmac

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba birde şunu denermisin. Yabancı bir forumda buldum.

1. Tüm adobe uygulamalarını kapat.
2. C sürücüsünde Document And Settings klasörünü aç.
3. Sonra kullanıcı klasörünü aç.
4. Local settings klasörünü aç.
5. Application Data klasörünü aç.
6. Adobe klasörünü aç.
7. TypeSupport klasörünü aç.
8. Oradaki herşeyi sil ve photoshopu tekrar aç.

Bunu XP ye göre yazmışlar. Ama vista da pek farklı değil. Bu klasörü bulabilirsin.Şu anda apple başındayım. Vista olsaydı yardımcı olabilirdim. Ama akşam vistanın başına geçeceğim. Problem düzelmez ise yardımcı olurum.

Klasörleri görmüyorsan Denetim Masası Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları göster maddesini işaretlemelisin.

İstersen bir dene...

PAŞŞA

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence yazı karekterinde bir sorun var yeniden o karakteri yükle sorun çözülür. Örnek resimde gösterdim 1 numara seçtiğinde çalışıyor 2 numaraları seçtiğinde aynı sendeki uyarı çıkıyor.

capturedsmall.jpg

Font u buradan bulabilirsin: Existence Light Sağ taraftan Download a tıklıyarak indir.
E | dafont.com

Nasıl yükleneceğini bilirsin, bilmiyorsan Bilgisayarım/C/Windows/Fonts içine at.

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Bilgisayarı yeniden başlattığımda bir sorun kalmadı. Neden oldu hala çözemedim ama ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Text Tool Aradı seçtığınız zaman Sol üst koşesinde Text Tool aracı olacak, yanında minik üçgen simgesi, üzerine tıkladığınız zaman çıkan menüden Reset Tool gibi yazı olması lazım, üzerine tıklayınca sorunuz çözülür...

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmanın komple çözünürlüğünü biraz düşür çözünürlüğü çok yüksek vermişsindir.

isaural

🌱Yeni Üye🌱
arkaraşım tam olarak bilmiyorum sorunu ne olursa olsun yazması gerekiyor programı yeniden kurmayı dene

delibadi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benimde başıma hiç böle bişi gelmedi. Hayretlik bi vaka sahiden.
Pc kullanıcısısın galiba. Böyle sorunları pc werio genelde. Macde karşılaşmazsın bunlarla pek

cs3 orjinal sürüm değilse hata vermesi normaldir proğramı kaparıp - aç sorun gideceltir:rofl: