Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Action konusunda tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım edin

Creed_06

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, basitçe anlatmak gerekirse dosyanın ismini action aracılığı ile fotoğrafın üzerine yazacak bir action yapmaya çalışıyorum fakat action ı durdurmadan bunu başaramıyorum o kısmı manuel yapmak zorunda kalıyorum. action içerisinde tex için copy paste ye otomatikleştirme yapmıyor yada yapıyorda farklı bir yöntemlemi tecrübesi olan arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Fotoğraflara yazılacak olan yazı sabitmi (aynimi)?

Creed_06

🌱Yeni Üye🌱
Hayır malesef sabit değil sorunda bu zaten :) dosyanın ismini copy paste için oyomatikleştiremiyorum

Creed_06

🌱Yeni Üye🌱
Hocam sen ne yaptın yaaaa :)) ALLAH senden binlerce kere razı olsun ne desem az olur yaaa valla dile benden ne dilersen durumundayım varya resmen hayat kurtardın sen bu varya benim işimi neredeyse %80 oranında kolaylaştırdı

Creed_06

🌱Yeni Üye🌱
vedji hocam ben panoramik albüm firmasında çalışıyorum (büyük ebatlı fotoğraf, fotoblok kristal baskı safir,silk blok canvas baskı ve bunun gibi bir çok alanda faaliyet gösteriyoruz) size ufakta olsa nacizane bi hediye göndermek isterim eğer büyütmeyi düşündüğünüz bir fotoğrafınız yada albüm varsa lütfen özelden iletişime geçelirm :)
Allah sizden razı olsun :) (özel mesaj almiyorsunuz o yüzden buraya yazdım kusura bakmayın )

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Üstadım öncelikle işinizi kolaylaştırdıysa çok güzel sevindim..
Hediye konusuna gelince çok teşekkürler sağ olun var olun dualarınız yeter...
Kolay gelsin bol kazançlar