Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop araç çubuklarını özelleştirmek

esrag11

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Arkadaşlar,
Photoshop menülerini özelleştir seçeneğine girdiğimde > Düzen > Menüler şeklinde açılan pencerede resimde olduğu gibi seçenekler çok 63 tane örneğin Düzen menüsü içinde var, ancak standartta 32 tanesi ekranda görüntüleniyor. Hepsini görüntülemeyi nasıl yaparım, yardımcı olursanız sevinirim..

Teşekkürler

Son düzenleme:

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında hepsi düzen menüsünde mevcut, örneğin transformun yanındaki ok bu başlığın alt menüsü olduğunu gösterir. Netice olarak olmadığını sandığın seçeneklerin hepsi mevcuttur."yok" ibaresine tıklayarak renk verdiğinde bunu daha net görebilirsin. Kolay gelsin..

esrag11

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler, söylediğiniz gibi buldum. Şöyle diyebilir miyiz? Photoshop ta menülere eklenmemiş bir komut yada gizlenmiş sonradan açılabilen bir seçenek yok, doğru mudur? Office programlarını kullanırken seçeneklerinden menülerde yada araç çubuklarında olmayanları ekleyebiliyordum ve daha neler yapabilirizi öğreniyordum. Fakat photoshop için bu geçerli değil herşey menülerde aktif geliyor demekki...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Menülere ekleme yapılmıyor fakat ayar yapılarak sonradan açılan bazı ayrıntılar var örneğin cetveli açmak veya gridleri etkin hale getirmek bunlardan bazıları, bunun dışında konuyla bağlantılı olarak window bölümünden ekranında görünmeyen (kazayla kapanmış olabilir) pencereleri aktif hale getirebilirsin. :)

Son düzenleme: