Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Çalışmayı durdurdu

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 1 haftadır photoshopu hiçbir şekilde kullanamıyorum. Şuan bende PS CS5.1 Extended sürümü yüklü. Nette araştırdım ekran kartını güncelle dediler yaptım olmadı. Driver Magician diye bir programla en güncel geforce driverlarını indirdim kurdum yemedi. Bırakın bunlarda yemeyi Photoshopun CS5 ve CS4 sürümlerinin portable sürümlerini bile çalıştırmıyor. Dosya açıldıktan kısa bir süre sonra photoshop çalışmayı durdurdu diyor ve program kapanıyor. Bütün işlerim yarıda kaldı acil desteğe ihtiyacım var...

Teşekkür ederim şimdiden..
Kolay gelsin...

pasör

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım aynı sorunu bende yaşadım hatta adobenin kendi sitesinden indirdim kullandım 1 hafta baktımki pluginler de filtreler yok ve daha önce elimde olan cs5 ve cs6 programlarınıda hiçbir şekilde kuramıyorum şunuda denedim neti kapatmayı kurarken olmuyor dvd tak diyor anlamış deilim portable ile bişeyler yapıyorum konu ile bilgisi olanlar lütfen paylaşsın tşkrler

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Öneri :
Prog acılır acılmaz Ctlr+k yapın yada Edit-Preferences-Performance’yi açın, açılan pencerede GPU Settings kısmında “Enable OpenGL Drawing” yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretini kaldırın secili olmasın OK deyip pencereyi kapatın ardındanda programı kapatıp yeniden çalıştırın

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Arkadaşlar, aynı sorunu ben de yaşadım. Fakat ben sadece 64 bit'te yaşadım ve Edit/Preferences/Type - Enable Missing Glyph Protection seçeneğini pasif yaparak sorundan kurtuldum. Denemenizi tavsiye ederim.
Olumlu ya da olumsuz sonuçları bildirirseniz sevinirim.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öneri :
Prog acılır acılmaz Ctlr+k yapın yada Edit-Preferences-Performance’yi açın, açılan pencerede GPU Settings kısmında “Enable OpenGL Drawing” yazan yerin yanındaki kutucuğu işaretini kaldırın secili olmasın OK deyip pencereyi kapatın ardındanda programı kapatıp yeniden çalıştırın

Dostum dediklerini uyguladım ama işe yaramadı özel mesaja cevap vermeye çalıştım ama göndermedi üyelik sebebiyle :S MSN kullanmıyorum skype adresin varmı? Ayrıca bu işlemi yaptığımda scrooby zoom özelliği kapandı bunu devredışımı bırakıyor?

ozanaga5

🌱Yeni Üye🌱
Öneri :

Ben de "File" menüsünden "New" seçeneğini seçtiğim anda kapat hatası alıyordum. Dediğiniz gibi “Enable OpenGL Drawing” özelliğini kapattım ve problem ortadan kalktı çok teşekkürler.

ozanaga5

🌱Yeni Üye🌱
Ben de "File" menüsünden "New" seçeneğini seçtiğim anda kapat hatası alıyordum.Tavsiyelerde söylendiği üzere “Enable OpenGL Drawing” özelliğini kapattım ve problem ortadan kalktı çok teşekkürler.

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben hala aynı sorunu zaman zaman farklı dosyaları açınca yaşıyorum...

NeRoX

🌱Yeni Üye🌱
Benimki hiç açılmıyor. Photoshop CS6 kullanıyorum. Aslında hiç sorun yoktu. Uzun süredir kullanmıyordum. Bugün bir logo yapmak için açmak istedim fakat ''Çalışmayı durdurdu'' hatası aldım. Yönetici olarak çalıştırmayı da denedim. ÇeçenMilis'in dediği biraz araştırdım ekran kartından olabileciğini buldum. Ekran kartım yok zaten fakat Photoshop çalışıyordu.

tarkanust

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ismailustundag.com
bu sorun için makinanıza format atmanıza gerek yok, aslında problem evet crackli program kullanmaktan kaynaklanıyor.
çözümü ise aşağıdaki gibi
bilgisayarınızda aşağıdaki adrese girip
C:\ProgramFiles\Adobe\AdobePhotoshop
amtlib.dll dosyasını bulup kopyalayın
daha sonra yine bilgisayarınızda
C:\ProgramFiles\Adobe\AdobeBridge klasörüne gelip bu dosyayı yapıştırın
varolan dosyanın üzerine yazmak istiyormusunuz diye bir seçenek gelecek onu da ok diyerek geçeabilirsiniz.
ve ta taaam bridge üzerinden çıft tıklamayla istediğiniz dosyayı açabilirsiniz
ayrıca bu sorun bridge camera raw arasındaki problemi de hallediyor