Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop da zemin yapma yardımcı olun lutfen..

estante ado

🌱Yeni Üye🌱
n65434860610315911242.jpg

yukardaki resimdeki gibi bir zemin nasıl yapabilrim lutfen yardımcı olun.. cok aradım altust ettim net alemini bulamadım.. bi kac benzer biseyler buldum ama fayda yok.. lutfen yardımcı olun..

cyberbrain

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sitede yansıma olarak aratırsanız bulabilirsiniz ama yine de biraz kurcalamanız gerekebilir

estante ado

🌱Yeni Üye🌱
yansımayı yapıyorum tamam sorun yok.. ama baksana adamın ayaklarıyla yerin birlestigi yere zemin gibi onu nasıl yapcaz

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
erkeğin üzerine kopya alın, sonra ctrl + t maus üzerine transform of vertical, üzerine layer mask (mask üzerine siyah - beyaz gradient)

Levoero

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yansımayı yapıyorum tamam sorun yok.. ama baksana adamın ayaklarıyla yerin birlestigi yere zemin gibi onu nasıl yapcaz

Yansıma yapmayı biliyosan sorun yok. Bunu da çok kolay yapabilirsin. Filter>Liquify>Forward Warp Tool işini görecektir. Bu tool ile yansımayı çekiştirip istediğin şekle sokarsın. Dikkat ettiyssen zaten ordaki yansıma da aynı. Sadece kalınlıpı farklı ve bunu da bu tool ile yapabilirsin. Ama ben CS3 kullanıyorum. Diğerlerinde var mı bilmem. :wink:

akkaya96

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bunu üsttekini kopyalayıp alta opaklığı az olarak yansıtırsak olur

Chazy Chazz

🌱Yeni Üye🌱
zemini graident toolla renklerini ayarlar yaparsın yansımayıda ztn biliormuşsun