Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri: Love Tutorial

ynskc

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar kendi hazırladıgım bi tutoriali paylaşmak istedim.

videolu anlatımı:
RapidShare: Easy Filehosting

Psd dosyası:
RapidShare: Easy Filehosting

ve resmin görüntüsü:

loveus8.jpg

Not:Böyle bir portal açmanız çok güzel olmuş.

Son düzenleme:

pebblle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üye olduğun gibi paylaşım yapmışsın. Bir tane bile msjın yok bana bu paylaşım pek güven vermedi.

ynskc

🌱Yeni Üye🌱
Ne gibi güven vermedi?
Bilgi verirsen sorunu giderebilirim?

pebblle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende yeni üye sayılırım, daha paylaşım yapamadım çünkü üye olup burdaki paylaşımları takip etmek ve ona göre sitede daha önce verilmemiş paylaşımları yapmak zaman isteyen bir iş. Günümüzdede art niyetli olan ve ne yazıkki bu tarz paylaşım sitelerini hackleme, virüs bulaştırma vs. aracı olarak kullanan bir sürü insan var. Ben kendi adıma konuşıyım tecrübelerime dayanarak foruma yeni katılan, katılır katılmaz paylaşım olayına giren insanlara pek güvenemiyorum.

ynskc

🌱Yeni Üye🌱
Merak etme arkadaşım ben bu paylaşımı nerdeyse bütün grafik sitelerine paylaştım/ paylaştırdım. Ayrıca art niyetli olsam bunu rarlı dosyayla degil direk siteye kod yerleştirerek yaparım xss denen bi şey var.

Ayrıca bana sitenin şifrelerini versen bile umurumda olmaz.
Amacım Grafik adına birşeyler verebilmek, grafigi dahada ilerletebilmek.;)

deniz55

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinamikajans.com
tebrik ederim ynskc seni gayet güzel bir çalışma olmuş, ayrıca bu tür paylaşımlar için kurulmuş olan bir forum bizim forumumuz bu forumda amacımız yapılan çalışmalarımızı diger arkadaşlarımza sunup daha güzel sonuçlar almak içindir. Güvenmeyen bu forumu kullanmasın dimi... Denilenlere aldırma, birşeyler üretmek beyin ister :) başarılarının devamını dilerim...

ynskc

🌱Yeni Üye🌱
İlginiz için teşekkür ederim. Çalışma yapmak kolay degil devamlı paylaşımcı olmuşumdur bu yola devam edecegim.:)

pebblle

🏅Acemi Tasarımcı🏅
deniz55 arkadaşım,
bilgisayar konusunda teknik olarak açıdan donanımlı olduğum ve bu tarz konularda eğitildiğim için içim bu kadar rahat değil.
Burada biri herhangi bir paylaşımının içeriğine kötü amaca hizmet eden bir virüs veya program yerleştirise senin bunu aldığından haberin bile olmaz ve o zamanda "güvenmeyen bu forumu kullanmasın" tarzı konuşmaları biraz zor yaparsın. Biraz araştırma yaparsanız JPEG paylaşımların bile içlerine ne tarz programlar saklanabilip risk oluşturduğunu görürsünüz.
Ben sadece güvenilir olmayan insanların paylaşımlarına dikkat edilmesi için uyarı yaptım.
Güvenen indirsin hayrını görsün ;)

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Lütfen forumda gerginlik ortamı yaratmayınız.Sistemizin ana unsuru zaten paylaşımdır.Paylaşım olmazsa bu forumun hiçbir anlamı kalmaz.Sitemiz en iyi güvenlik seviyesinde korunmaktadır.Ayrıca dosyalara güncel antivürüs taraması bizzat tarafımca yapılmıştır.Endişelenecek bir durum yok.

Paylaşım için teşekkür ederiz.Devamını bekliyoruz.Saygılarımla.

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
paylaşım için tskler emeginize saglık

ahmee4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmee4.com
karakterleri PS üzerinden yapılabileceği umuduyla indirmiştim videoyu ki xara imiş :D olsun onada şükr :D

çok güzel anlatım olmuş parmaklarına sağlık :)

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
çok teşekkür ederim paylaşım için bende bunu denemek istedim

grifon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çook hoş olmus yazılı bir şekildede anlatsaydın keşke

ynskc

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkür ederim arkadaşlar begendiginize sevindim. Videolu dah açıklayıcı olur diye bu şekilde verdim.
Karakterleri ps üzerinde yazabilecek olan insan pek yoktur. Ben öyle düşünüyorum. :)
Tekrar teşekkürler.

-ilteris-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bunun nasıl yapıldığını niye anlatmıyosunuz madem photoshop dersleri başlığı altında

jilazem

🌱Yeni Üye🌱
Dostum PSD dosyasını indirdim ve baktım. Şimdi sanırım yorum yapabilirim. Muhteşem bir çalışma dakka 1 gok 1 yapmışsın devamını beklerim.

Kaspersky,NOD32 vs.. tarzı prglerden virüsler genelde kaçamaz önce dosyayı indirelim, sonra yorum yapalım boşa gitmesin....

YNSZ

🌱Yeni Üye🌱
Buda Benim Çalışmam Vektorle Yapamadım Ama Olsun. Yorum Bekliyorum...