Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Dersleri: siyah beyaz renkler çok basit bir ders :)

emuxa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Başka başlık uyduramadım kusura bakmayın :) başlıyorum.
Herşeyı resimlerde anlatıcam

3.jpg

1.jpg

2.jpg

4.jpg

Bu arada nasıl yakışıklımıyım :p resimleri büyük görmek için üstlerine tıklamanız yeterlidır kendi hostuma upload etigim için ufak görünüyolar eger birşeyı anlıyamazsınız size yardımcı olurum farklı anlatma yolu denedım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeş o motorun mavi bölümünü nasıl maviye boyadın bu imkansız brush tool la.siyah beyaz resmi layer ını seçip mavi bölümü pen tool ile seçip path paletinden ctrl basılı iken şeklin path ine tıklayıp seçili hale getirdikden sonra delete tuşuna bastığın an o olacaktır.birde yine siyah beyaz resmin layer ı seçili iken eraser tool(silgi) ile silersin her iki yöntemde işine yarar.ama buda hoş daha detaylı anlatırsan bende öğrenmiş olurum sevgiler kardşim.eline sağlık:)

Son düzenleme:

vedattaylan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.vedattaylan.com.tr
arkadaş kaba taslak olarak anlatmış. son resime bakarsanız mavi bölümü pentool ile ayırmış path yapmış arkadaş ama dersinde ve not defterinde göremedim bunu. Şimdi photoshopu bilmeyip yapmak isteyen arkadaşlar uğraşıp duracak. Hue / Saturationa da gerek yok zaten. pentool ile mavi resmi path yaparak kopyasını çıkarırsanız birde background resmi desurate yaparsanız biter olay. yinede arkadaşa teekkürler diyelim bakalım.
Saygılar...