Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop hakkında bir soru

bygold007

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar;
photoshop konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim, işlemin adını bilmediğim için arama yaptıramadım. sizlerin yardımına ihtiyacım var. Umarım istediğimi tam olarak anlatabilirim.Photosopda bir fotoğrafı yanlış hatırlamıyorsam pentool ile seçerek alttaki bos sayfaya seçmiş olduğum hatları nasıl aktarabilirim.Yani bir fotoğraf üzerinden yaptığım seçimler alttaki sayfaya ana hatlarını aktarmak istiyorum.Amacım ise boyama kitabı gibi anahatların kalmasını sağlamak.yardımcı olabileceklere şimididen teşekkür ederim.Anlatması uzun sürer diyenler işlemin adını söylerse araştırarak bulabilirim.

Canbeerk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.canberkgenc.com.tr
merhaba arkadaşlar;
photoshop konusunda çok fazla bilgi sahibi değilim, işlemin adını bilmediğim için arama yaptıramadım. sizlerin yardımına ihtiyacım var. Umarım istediğimi tam olarak anlatabilirim.Photosopda bir fotoğrafı yanlış hatırlamıyorsam pentool ile seçerek alttaki bos sayfaya seçmiş olduğum hatları nasıl aktarabilirim.Yani bir fotoğraf üzerinden yaptığım seçimler alttaki sayfaya ana hatlarını aktarmak istiyorum.Amacım ise boyama kitabı gibi anahatların kalmasını sağlamak.yardımcı olabileceklere şimididen teşekkür ederim.Anlatması uzun sürer diyenler işlemin adını söylerse araştırarak bulabilirim.
Bu işlemin en güzel yapım şekli Adobe Illustrator' dır. PS da pentool' u path dan çıkarıp, shape e aldıktan sonra stroke rengi ve kalınlığı belirleyin ve çizime çizmeye başlayın. Pentool ayarları ekteki gibi olacak.

Ekli dosyalar

• Screen Shot 2023-02-16 at 17.28.21.png
    Screen Shot 2023-02-16 at 17.28.21.png
    59.5 KB · Görüntüleme: 25

bygold007

🌱Yeni Üye🌱
yardımınız için teşekkür ederim. 2 haftadır arıyordum.