Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop kesme aracı hakkında yardım lütfen basit birşey

mustiDY

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben photoshop version 8.0 kullanıyorum. ancak kesim işlemleri istediğim gibi olmuyor. ne biliyim saçın bir bölümünü almıyor veya kaydırıyorum. lasso tool kullanıyorum keserken. ancak fotoğrafçıda gördüm adam bir tane tool seçiyo tıklaya tıklaya resmi seçiyo. bu hangi tool. reklam gibi olmasın ama aşağıda ki video linkinde de adam 39. saniyede bunu yapıyor. nasıl yapıyor anlatırmısınız???

video: https://www.youtube.com/watch?v=DtB6iedp05s

şimdiden tşk ler..

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
o alet "quick selection tool"...tool paletinde magic wand tool'a biraz basılı tutunca açılır..ama photoshop 8.0 da olmaması lazım o aracın..yenilenen versiyonlarda var diye biliyorum..

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
magic wand tool unda kısa yolu "w" dir...yanlış yönlendirme olmasın..

graphicer01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ama arkadaşlar dikkat ettiyseniz temiz bir kesim değildir...Filter > Extract ile keserseniz daha temiz bir kesim yaparsınız...
basit çalışmalarda kullanılabilir...
ve ayrıca angelina'nın kestiği arka font tek renqe hakim...
tek rengin hakim olduğu fonlarda magic wand da kullanılabilir ....
Yanlış düşünüyorsam biri bana söylesin..

Safari

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar ben photoshop version 8.0 kullanıyorum. ancak kesim işlemleri istediğim gibi olmuyor. ne biliyim saçın bir bölümünü almıyor veya kaydırıyorum. lasso tool kullanıyorum keserken. ancak fotoğrafçıda gördüm adam bir tane tool seçiyo tıklaya tıklaya resmi seçiyo. bu hangi tool. reklam gibi olmasın ama aşağıda ki video linkinde de adam 39. saniyede bunu yapıyor. nasıl yapıyor anlatırmısınız???

video: https://www.youtube.com/watch?v=DtB6iedp05s

şimdiden tşk ler..

İstediğin özellik CS3 ve üst sürümlerinde mevcut