Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshop ta bır yerden yayılan ısık yapma

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gunaydın herkese bır nesneden cıkan ısık demetı yapmak ıstıyorum nasıl yapabılırım yardımcı olurmusnuzun lutfen.???

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kasta cok ıyı oldu tesekkurler , ama kucuk ben bunu 40 x 40 bır calısmada cmyk olarak kullanacagım vektorel bır programda yapıp photoshop'a almam lazım galıba dedıgını yaptım ama brush'lar ıle kucuk oluyor acaba bunu vektorel bır program olan ıllusrtatorde yapsam daha ıyı olur.bana bu konudada yardımcı olabılırmısın rıca etsem?

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
kasta cok ıyı oldu tesekkurler , ama kucuk ben bunu 40 x 40 bır calısmada cmyk olarak kullanacagım vektorel bır programda yapıp photoshop'a almam lazım galıba dedıgını yaptım ama brush'lar ıle kucuk oluyor acaba bunu vektorel bır program olan ıllusrtatorde yapsam daha ıyı olur.bana bu konudada yardımcı olabılırmısın rıca etsem?

:) arkadaşlar sıklıkla yapılan bir hatanız... dersler ne için? öğrenmek için aynısı yapmak için değil... eğer photoshop programda derslerde 500*500 ebatlar için 20 px brush kullanıldı o zaman 1000*1000 px ebatlara - 40 px brush kullanmalısınız... yani eğer ebatlarınız büyük o zaman brush ve tüm ayarları büyümeli... aynı şekilde yapıp ama tüm ölçü büyük tutmalı... aynı efekt malesef ai de yapamazsınız... çünkü Ai de brush ayarları yok;) anca PS programda yapıp PSD olarak kayit edip İllustratorda açabilirsiniz..

aksu_sdu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısın.. tesekkur ederım