Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop ve grafikerler alınacaktır...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Pardon ama başlığı anlayamadım eleman alacaksınız tamamda photoshop uda yanında ekmi istiyorsunuz:D

SZ

🏆Pro Tasarımcı🏆
İzmirde ikametgah ediyorum yardımcı olmak isterim

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
selamlar, fotoğraf manuplasyon ve retouch konusunda deneyimim vardır. Şişli de ikamet etmekteyim. Uygun görürseniz bir kaç örnek göstermem mümkün, cevabınızı bekliyorum. gozfen@gmail.com adresine mail atabilirsiniz

Foto Dilara

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Parça başı çalışacak kişiler arıyoruz...

Parça başı çalışacak kişiler arıyoruz ilgilenenler cv yollasınlar Foto Dilara
Dilara ARSLAN

Berilberrin

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba ben bu ilana cv.mi yolladım bana mail adresi verildi ekledim Enes bey adında biri tanesine 10 kuruş gibi komik bir rakkamdan bahsetti siz o şahısmısınız ben anlayamadım dalga geçti benimle kimse o byefendi..

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba ben bu ilana cv.mi yolladım bana mail adresi verildi ekledim Enes bey adında biri tanesine 10 kuruş gibi komik bir rakkamdan bahsetti siz o şahısmısınız ben anlayamadım dalga geçti benimle kimse o byefendi..

10 kuruş mu? Bir de üstüne ödemeyide 1 ay sorna yapıcaz demiştir gevrek gevrek... Allah sizi de güldürsğün... Bakalım üste para istenen ilanlar ne zaman gelicek buraya? Site yönetimi de grafiker... birbirimiz hakkını koruyoruz ya o yüzden duruyor böyle ilanlar hala... Üste bir de biz fırça yiyoz ALAKASIZ mesaj yazmayın diye...

Foto Dilara

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ewet hazır fonlara fotograf yerleştirmek fotograf basına 10 krş veriyorum gunde 400 iş yapan çalısanda var 1300 iş yapanda var gunde en kötü 600 iş yapsa ayda 18,000 iş buda = 1,800 tl ayrıca benim calıstıgım kişiler her hafta salı günü ücretlerini akbanktan hesaplarına yatırılıyo... ben 3 ayda en kötü 200,000 fotograf işi dagıtıyorum İYİ ÇALIŞMALAAR SİZLERE berrin ve myunder..

wildturk1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kesin dalga geciyor cektiğiniz bir fotoğraf hadi 5 dakikada temizlendiğini 2 dakikada da rutuşlandiğini 1 dakikada da armut gibi yerleştirildiğini düşünelim :) toplamda 8 dakika yapar

sizin deyiminizle en kötüsü günde 400 iş yapiyor

8*400=3200 dakika eder
3200/60 dakika =53 saat eder :)

ben günde o en kötü 400 iş yapan arkadaşin ellerinden öperim :)
hadi bu adam 4 dakikada birisini yapti :) oda 26,5 saat yapar
iki dakikada yaparsa 13 saatte sizin deyiminizle 400 iş yapmış olacak oda en kötüsü :)

allah bilir sende saniyenin milyonda birinde 5 bin foto cekiyorsundur :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ewet hazır fonlara fotograf yerleştirmek fotograf basına 10 krş veriyorum gunde 400 iş yapan çalısanda var 1300 iş yapanda var gunde en kötü 600 iş yapsa ayda 18,000 iş buda = 1,800 tl ayrıca benim calıstıgım kişiler her hafta salı günü ücretlerini akbanktan hesaplarına yatırılıyo... ben 3 ayda en kötü 200,000 fotograf işi dagıtıyorum İYİ ÇALIŞMALAAR SİZLERE berrin ve myunder..

Günde bırakın 1300 iş yapanı,600'ü de geçtim sağlıklı olarak 400 adet fotoğraf rütuşlayacak adamın alnından öperim ben.

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Demekki Rötuş Fln yok.. veya En Temizi Action dan Her Fotoğrafa Aynı Muamele.. Bu Şekilde Olursa Doğru 400 Adet Yapılır Günde Bilgisayarın Ölmezse..
İlgilenen Arkadaşlara Allah Kolaylık Versin.